Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segitséget szeretnék kérni...

Segitséget szeretnék kérni tavaly augusztusba olt egy vetélésem és azóta nem sikerül a baba már mindent kiprobáltam szerintetek mit csináljak még?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
A "mindent" kicsit részletezd. Kivizsgálás volt?
2015. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van már 2 gyerekem de tervezünk még egy harmadikat de sajna nem sikerül ma megyek nögyogyászhoz rákszürésre aztán majd megemlitem neki hát ha
2015. jan. 15. 12:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha még orvos se foglalkozott a problémával, akkor tőlünk mit vársz? Majd ő megvizsgál és elküld a szükséges vizsgálatokra.


Minden egyébre maximum az ezotéria rovatban tudnak válaszolni önjelölt távdiagnoszták és távgyógyítók.

2015. jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
amugy meg csak egy kérdés volt hátha volt valaki ilyen helyzetbe
2015. jan. 15. 13:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én tavaly májusban vetéltem el és azóta teljesen felborult a ciklusom.Sárgatest-hormon elégtelenségem van és ezért nem sikerül a baba. Az orvosom elküldött még cukor és inzulin terhelésre, holnap megyek hozzá, hogy megbeszéljük a teendőket, mert mindkettő terhelés rossz lett. Valószínűleg diétáznom kell, és csak utána jöhet a kistesó.

Neked a ciklusod rendben van?

2015. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen rendben van hál isten nögyogyász azt monta türelem és nyugalom ami nálam nincsen már a remény is elvész lassan
2015. jan. 16. 15:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom az Inofolic-ot ajánlotta. Nézz utána, kicsit húzós az ára, de nagyon sokaknak már segített.
2015. jan. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jó köszi
2015. jan. 17. 13:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túlságosan rá streszelsz. 1 vetélés még nem a világ vége. Igaz szörnyű érzés...nekem 3 volt sajnos. Hidd el összejön csak lazíts és ne izgulj azon miért nem jön össze...
2015. jan. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem is volt 3 vetélésem rákszűrésem jó a nőgyógyásznak említettem a dolgot azt mondta türelem
2015. febr. 7. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!