Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A hőt hogyan befolyásolja a...

A hőt hogyan befolyásolja a kevés alvás? Lentebb vagy fentebb viszi?

Figyelt kérdés
Sajnos 3 napja alig alszok és a mérés előtt sem volt meg a 3 óra folyamatos alvás. Ha nem is alszok általában fekszem és kivárom a mérési időt.
2015. jan. 20. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az elozo honap ilyen hanykolodos volt, a mostani meg alvos. Az elozo alapho egy kicsit 1-2 tizeddel magasabb, de igy is latszik, hogy ovu utan felment. Most meg eg ovu elott vagyok. Meregesd csak nyugottan artani nem art. Hogy hogy nem tudsz aludni? Stresszes vagy? Azert azt meg kellene oldani, hogy tudj aludni az egeszseged miatt.
2015. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nyáron voltam úgy, hogy a 6 óra alvás inkább 6 óra fekvés volt forgolódással. Akkor 36,6 volt az alaphőm. Ősztől aztán nyugodtan aludtam, és 36,4 lett az alaphőm.
2015. jan. 21. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!