Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen gyorsan jött...

Kinek milyen gyorsan jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éven belül szeretnénk, de már 3 éve megszakítással védekezünk. Eddig semmi. Lehetséges, hogy nehezebben esek teherbe? Az előző pasimnál 3 évig szedtem fogamzásgátlót.

2014. jún. 25. 00:47
1 2
 1/20 anonim válasza:
38%
hát amikor megtudtam, onnan kb 9 hónap múlva már kinn is volt! :)
2014. jún. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Komolyan?:D


Na akkor még egyszer: úgy értettem h milyen gyorsan estél teherbe, mennyi próbálkozás után?

2014. jún. 25. 01:00
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is megszakítással védekeztem évekig és mindig sikeresen.Pedig itt nagy divat leszólni az ilyen fajta védekezést.Ne aggódj,attól,hogy nem csúszott be három év alatt,még akár első próbálkozós hónapban is teherbe eshetsz.Nincs baj veled.
2014. jún. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mi is így védekeztünk,aztán az első próbálkozásra összejött a baba:) 6hetes kismama vagyok
2014. jún. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
mi 3 hónapig próbálkoztunk random szerűen eredménytelenül, aztán elkezdtünk hőmérőzni, hogy tudjuk mikor van peteérés,és úgy két hónap alatt megfogant. Tehát összességében 5 hónapot.
2014. jún. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Évek óta megszakításos módszerrel védekeztünk (sikeresen ),majd amikor úgy döntöttünk, hogy jöhet a baba, akkor a második próbálkozós hónapban összejött.
2014. jún. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Gyógyszerszedés utáni hónapban megszakítással védekeztünk, abban a hónapban össze is jött a kislányom. A második babó 1 év próbálkozás után fogant.

33 hkm

2014. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

1. azonnal

2. 3 hónap próbàlkozàs utàn

3. Màsfèl èv próbàlkozàs utàn

2014. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én 4 év szedés után abbahagytam a fog.gátlót, ezután 42 napra jött meg a menszeszem, így gondoltam, hogy veszek 100% tiszta méhpempőt a ciklus rendbehozatalára. Miután elkezdtem szedni már 36 napra, majd 34 napra jött meg a menszeszem, végül a 4. hónapra terhes lettem..:) Legközelebb is így tennék és nem sajnálnám a pénzt rá..:) 22 hkm
2014. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mi 7 évig a megszakításos módszert alkalmaztuk sikeresen. Most 11 hónapja hogy próbálkozunk, de még semmi.
2014. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!