Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Normális ez így? Így van...

Normális ez így? Így van esélyem a babára? 17. napos ciklusok, közti vérzések, barnázások!

Figyelt kérdés

Vetélés óta 17.napra jön meg a mensesem,sokat vérzek,barnàzok ciklus alatt!

Kedden megyek dokihoz,de kívàncsi lennék a tapadztalatotokra,véleményekre!


2015. jan. 26. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A 17 napos ciklus egész biztosan nem normális,ki kell deríteni az okát,ahogy a barnázásnak is.Nekem hasonló gondom volt.Vetélés után össze vissza pecsételtem,volt hogy 3 hétig is.Progeszteron hiány okozza a barnázást.Nekem emelett kiderůlt hogy enyhe IR-em van.Az orvosod biztos elküld vérvételre,lehet még a méhnyálkahártyából is vesz mintát (nekem ez is volt).Ha legyintenek hogy idő kell míg visszaáll a ciklusod,ne hagyd magad!
2015. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézess pajzsmirigy értékeket is! A TSH-nak min. 4 , de inkább 2 alatt kelene lennie.


Aviva torna egy hormontorna, ami rendbehoz, vagy hasonló hatású lehet a tibeti 5 jógagyakorlat is naponta elvégezve:

[link]

2015. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!