Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ezért nem esek teherbe vagy...

Ezért nem esek teherbe vagy rosszul gondolom?

Figyelt kérdés
Páromnak nem szált le egyik heréje, illetve elmondása szerint az urulógus annyit mondott neki, hogy életképesek a spermái csak kevés és lassúak de azt nem mondta neki, hogy nem lehet így babánk, sajnos nem voltam ott az orvosnál és ez már egy éve törtênt, 2 éve próbálkozunk. Énis végig mentem a meddőségi vizsgálaton de semmi rá utaló jel nincs. Vagy csak azért, mert ennyire szeretném? Lassan már pszichológushoz kell fordúlnom..mindenki babát vár a környezetembe és nem bírom tovább, telhesen elvagyok keseredve! Mit gondoltok?
2015. febr. 16. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Azt hogy görcsösen akarod és amíg nem tudod elengedni addig kicsi az esélye hogy összejöjjön. Párodnak ajánlom a méhpempőt. kapcsolodjatok ki élvezzétek az életett és lazuljatok.Ennél jobb tanácsot nem igen tudok adni. Hidd el ha nem gondoltak majd rá jönni fog. Párodat amúgy kezelik? Ajánlottak neki valamit?A.
2015. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

A kevés és lassú sperma nehezíti a teherbeesést, ha már nagyon-nagyon szeretnél babát, és két éve nem jön össze, érdemes lenne felkeresni egy meddőségi centrumot.

Ugyanakkor a rástresszelés is nehezít, de attól, ha azt mondják, "ne stresszelj rá", a problémád nem fog megoldódni, csak még idegesebb leszel... :)

Viszont ha tényleg sikerül kicsit elengedni magadtól ezt a nagyon akarást, az lehet, hogy segít.

Sok szerencsét és mielőbbi gyermekáldást!

2015. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Meddőségi központba kellene mennetek. A párodat 1 éve vizsgálták, azóta bármi történhetett sperma minőségével. Lehet venni otthoni vizsgálathoz ilyen tesztet. Esetleg egy méregtelenítő kúra is jót tehet.
2015. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Almácska mi a neve ennek a tesztnek? Illetve hol lehet megvenni? Nem akar meddőségi centrumba menni illetve kényes témának veszi úgy érzem, mert mindig ideges lesz ha erről beszélek vele :( Azt mondja nem adott neki semmi gyógyszert az orvos és nem kell vissza mennie. Milyen méregtelenítő kúrára gondolsz? Szedünk naponta C-vitamint (aszkorbinsav) minimum 1000 mg-ot. Próbálok nem rá feszülni de nem megy így, hogy szüleink is folyamatosan kérdik az unokát meg ugye mindenki babát vár már illetve most fognak szülni :( Egyedül nekem/nekünk nem jön össze, egyszerűen lehetetlen erről beszélni vele!
2015. febr. 16. 21:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem almácska vagyok, de a patikában lehet kapni, és folsavat lehetne szedni még, az jót tesz a spermáknak.
2015. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nevet tudsz mondani? :) Köszi :)
2015. febr. 16. 21:14
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Én annak idején csak simán spermatesztet kértem, és tudták, miről beszélek, csak nem volt raktáron. Aztán anélkül is teherbe estem, így most nem tudom a nevét. :)
2015. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Hátha nem szállt le időben az egyik heréje, az bizony okozhat gondot és a kevés sé lassú sperma azt jelenti, hogy okozott is. Én felkeresnek és másik andorológust.
2015. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Probáljátok a Fer14-et az kifejezetten erre a célra van kitalálva. Mondjuk nem olcsó 1 havi adag kb 15000 Ft. Ennek is úgy lenne értelme ha néznének, egy előtte utána állapotot 3 hónap különbséggel. Nekünk jobb lett a minőség. Bár baba még nincs. De a párom értékei normálisak lettek..
2015. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez a "ne görcsölj rá" dolog olyan, mintha a nők egy része feltalálta volna a pszichés fogamzásgátlást, nem? Mert stresszhormonok ugyan vannak, de nem hiszem, hogy különbséget tennének a "gyereket akarok" és a "hülye a főnököm" típusú gondolatok között.

Az otthoni, kivizsgálások nélküli őrlődésre viszont rámehet a párkapcsolat, és ha kevesebb a szex, az ember direkt kerüli az időzített együttlétet, stb. akkor tényleg kisebb az esély a babára. Szerintem a pároddal kéne beszélni, hogy valóban akar-e most gyereket, és ha tényleg, őszintén igen a válasz, akkor ne dugja homokba a fejét, mert nemhogy baba nem lesz, de téged is elveszíthet, ha emiatt tönkremegy a kapcsolatotok.

2015. febr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!