Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kaáli intézet! Mennyibe kerül...

Kaáli intézet! Mennyibe kerül az inszem? Mennyibe kerül a lombik? Tapasztalatok, vélemények? Sikeresség?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Inszemhez gyógyik 3 20-30-40 ezer voltak kb.

Lombiknál támogatottak, ott kb 80 ezer.

1. lombikom méhen kívüli lett. 2. sikerült, 2,5 évesek a gyerekeim

2015. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekünk is OEP-es volt és 70-80-ból jött ki a gyógyszer.

Első sikerült, tegnap tudtuk meg, ET+13 napon 201 a HCG és a progi is magas. Szmatona Gáborhoz járunk, ajánlani tudom! Sok sikert!! :)

2015. márc. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem most március 9.volt a 3.beültetésem és szerintem ez sem sikerült!Uh. én nem tudok pozitív dolgot mondani a Kaaliról!Kicsit olyan nekem mint ha a pénzlehúzás menne!A gyógyszerek nekem is annyiba voltak mint az előttem szólóknak!
2015. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól,hogy kinek mi a problémája. A feleségem 23 éves,és makk egészséges, nálam voltak kanona gondok! Tehát valószinü ezért jött össze elsőre.


Kinek milyen baja van, DE.... ha normális orvost akartok akkor Dr.Szmatona Gábor. Sajnálom hogy nem jött össze

2015. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!