Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Bp Kaáli Intézet! Inszem vagy...

Bp Kaáli Intézet! Inszem vagy Lombik! Megosztanátok velem mindent? Mi mi után, mennyi időre következett? Mennyi idő telt el az elő konzultáció és inszem vagy lombik között!

Figyelt kérdés
Első konzultáción túl vagyunk,kértek pár vizsgálatot,azzal decemberben megyünk vissza!Átjárhatósági,spermavizsgálat megvan!
2014. nov. 15. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

2010 április vége: 1. konzultáció

2010. szept: inszem (ekkor előjegyeztek 2011. áprilisra lombikra)

2010. nov: inszem

2011. jan: inszem

2011. ápr.: lombik - májusban mikor kiderült a méhen kívüli és megműtöttek, aznap beszéltem a Kaális orvosommal, 2011. nov-ra adott időpontot újabb lombikra

ami végül mehetett volna októberben, szept-ben mondta, de a Népszámlálásra jelentkeztem dolgozni, nem akartam lemondani

2011. nov: sikeres 2. lombik

2014. nov. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

3 sikertelen lombik után váltottunk a győri Kaáliról a bp-ire

2013. ápr. konzultáció

2013. júliusban mind a 2 petevezetékemet kivették

2013. szept. sikertelen lombik

2013. nov. sikertelen lombik

2014. márc. sikeres lombik :)

2014. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!