Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Bromocriptin-t szedek. DE meddig?

Kiss. H. Elvíra kérdése:

Bromocriptin-t szedek. DE meddig?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lassan egy hónapja szedem a gyógyszert, a prolaktinom is szépen lement, de a doki azt mondta hogy addig szedjem amíg pozitív terhességi tesztet nem kapok,mivel babát szeretnék. De több helyen is olvastam, hogyha leteszem, el is vetélhetek! Tapasztalatokat szeretnék hallani!!! Köszönöm
2015. márc. 11. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a 12. hétig kell szedni, utána szépen lassan elhagyni, természetesen orvos felügyelete mellett. Én tavaly április óta szedem, remélem hamarosan eljön az idő, amikor "letehetem" :)
2015. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És neked mennyi volt a prolaktinod? És mivel magyarázták, hogy magas? Köszike a választ. :)
2015. márc. 13. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 600mmol/l körüli érték volt, ami nem számít kiugróan magasnak, de elég volt ahhoz, hogy tüneteket okozzon (váladékozó mell). Sajnos tudjuk, hogy a fogamzásgátlónak "köszönhetem", azóta magas, előtte nem volt semmi problémám :( Neked?
2015. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem 640 volt, de nekem van pajzsmirigy gyulladasom; ami befolyasolja. nekem tunetem nincs csak peteeresem nem volt es varom vegulis igy jottek ra. de egy honap alatt lement 250 re; peteeresem is van; de szednem kell mert viszaeshet mondta a doki es mivel babat szeretnenk mindenkepp kell szednem.
2015. márc. 14. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!