Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kb.4 hetes terhes a párom,...

Kb.4 hetes terhes a párom, zsirégetöt szedett 1 hónapig, de kb 1 hete hagyta abba! Lehet valami baja a picinek emiatt?

Figyelt kérdés

2015. márc. 23. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem, mivel még nincs összeköttetésben az anyával, még a sárgatest táplálja a méhlepény 12.hét körül alakul ki
2015. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a keszitmeny neve? Mi a hatoanyag?
2015. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
full blast a neve,összetétel:l-karnitilin l-tartarát,citrus aurantium kivonat(4%szinefrin),garcinia cambogia kivonat(60%hca),koffein,l-tirozin,zöldtea kivonat,(50%polifenol tartalom),keserü dinnye kivonat,alfa liponsav,taraxacum officinale kivonat,fahéj kivonat,koenzim q10,cayenne bors kivonat,krómpikolinát!
2015. márc. 23. 23:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Off: hasznâl ez a bogyò?
2015. márc. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ezt a nőgyógyásznak mondanám el.
2015. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném.


Ha nem vetélt el tőle, szerintem már megúszta.

A zsírégetők ugyanis a vérbőség miatt a vetélés esélyét növelik.

2015. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Kérlek, ne az itt kapott válaszokra alapozzatok, hanem ORVOSNAK mondjátok el!
2015. márc. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Lehetek terhes?

Egy olyan kérdésem lenn, hogy pajzsmirigy túl működésem van. és kb 35 naponta szokott megjönni. ami vasárnap telt le. Azóta semmi sem történt. Viszont csütörtökön volt egy enyhe barnás folyásom nem sok nagyon pici. Még egyelőre nem akarok tesztet venni, mert már...

Pcos mellett kinek mennyi időbe telt mire terhes lett?

Ha minden igaz nálam is ez a probléma bár még 1-2 vizsgálat hátra van. Már 1 éve próbálkozunk sajnos.

Terhes lehetek?

Megvolt a menstruaciom rendesen3.an mult el,majd 11.en ra ujra megjott 4 napig tartott. (Megkerdeztem az orvost azt mondta biztos ovulacios verzes)Es a rendesen szamolt kovetkezo menstruaciomnak 25.en kellett volna lennie. De mar ket hete kesik,ma van marcius 68.A...

Szerintetek lehetek terhes?

Menstruációim dec.16 4napos,január 15. 4 napos,február 9.3 napos!február 23.án véres nyákom volt azonnal mentem a magándokimhoz!mindent rendben talált,bal oldalon 21mm liquid tüsző, 10mm nyálkahártya, azt mondta közti vérzés lehet (soha ilyenem nem volt)!ezután egy...

Terhes lehetek?

Olvastam mindenféle jós tesztekről ovulacio után ki mit csinál. Én is csináltam tegnap egy LH ( ovulacios) tesztet du. Elvileg ovu után vagyok 14-dik nap +\- 1 nap. Szóval pozitív lett. Most akkor ez mit jelent? Jót ha babát szeretnék?

Lehet hogy terhes lennék? Szeretkeztünk barátommal ês utána 30 percel rozsaszínü pecsetelés volt!

Szeretkeztünk barátommal ês utána 30 percel rozsaszínü pecsetelès volt! Menstruatióm volt de hányinger ès enyhe hasfájás megmaradt. Lehet hogy terhes lennèk?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!