Hogy induljak el?

Figyelt kérdés

Hova, milyen vizsgálatokra menjek, ha nem jön össze a baba? Van már egy fiam, az előző kapcsolatomból.

Igazából félek is, hogy "kinevetnek" a problémámmal, mert nem első babáról van szó.

37 vagyok.a ciklusom 26-30 nap közt van. Köztes vérzésem nem szokott lenni. Nem vagyok túlsúlyos. Egyébként sportolok. a páromnak nincs gyereke...



2015. ápr. 5. 07:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem nevetnek ki, azért mert régebben nem volt problémád, még lehet, meg persze a párodnak is.


Nőgyógyászhoz kell menni.

2015. ápr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Endokrinológus.
2015. ápr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Először nőgyógyász, utána endokrinológus.
2015. ápr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Az endokrinológus magám úton járható? Vagy van tb támogatott? És pontosan mit vizsgál? A nőgyógyásszal azért jobban tisztában vagyok.....

Most egy dologra gondolok, mint lehetséges ok. Anno háziorvosunk kérdezgette h nincs e pajzsmirigy problémám :O de mivel a baba összejött így hanyagolódott a téma.

2015. ápr. 5. 07:46
 5/10 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy mellett rengeteg más probléma lehet, ki kell vizsgálni (vérvétel,uh), akkor tudják megmondani. Jókat én még nem hallottam tb-s endokrinológusról, de lehet, hogy van ilyen is.
2015. ápr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben szerintem a ferjed is induljon neki a vizsgalatoknak, mert igy eselyes, hogy neki lehet problemaja :(
2015. ápr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első ízben meddőségi klinikát ajánlanék.Mondjuk a Sote II.,tb támogatott és helyben megvan minden.Beutaló nem kell csak időpontot kértek és max. 1-2 hónap és mehettek is.Uh-os vizsgálattal kezdesz,kapsz egy rakat papírt,hogy mikor,mit,hova...Párodnak időpontot kell kérnie a Sote I.-re spermavizsgálatra.Majd neked jönnek a hormon vérvételek.Ha ezt befejeztétek jön még egy spermavizsgálat már ott a Sote II.-n és ezekből az eredményektől függően folytatják tovább a kezeléseket.
2015. ápr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A SOTE Bp., ugye? Szegeden van hasonló?
2015. ápr. 5. 09:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Bp. igen,Szegeden sajna nem tudok,de hátha találsz a google segítségével.
2015. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én megfordítanám a sorrendet. ha már felmerült a pajzsmirigy probléma gyanú: először az endokrinológus. Ő a hormondoki. Ugyanazzal kezd, mint a nőgyógyász elsőre, hormonlaborral, csak alaposabb. Sajnos rossz szokás, hogy nődokinál kezd az ember lánya, pedig gyakoribb hogy hormongond miatt nem jön a baba, és az nem az ő szakterülete. Akkor már inkább meddőségi központ, ők is meg tudják csinálni a szükséges vizsgálatokat, sokkal rövidebb idő alatt és félrekezelések nélkül. Szegeden ráadásul ott a Kaáli. Ha ugyanolyan jó, mint a budapesti, ott jó kezekben lesztek. De előbb célszerű a pajzsmirigyednek utána járni endodokinál, hátha megússzátok a meddőségit.

2015. ápr. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!