Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A barátnőm elkezdte szadni a...

A barátnőm elkezdte szadni a Clostylbegyt nevű tabit amit természetesen a doki írt fel neki a peteérés hiány miatt! Ma volt az utolsó hogy szedte 5 napig napi 2x1 kellet szednie! Mikor csinál a tabi peteérést? A gyógyszer szedése alatt vagy mikor?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a barátnődnek el kellett, hogy mondja az orvos, neki tudnia kell. El kell majd mennie hüvelyi ultrahangra, ahol megnézik, hogy használt-e a gyógyszer, lettek-e tüszők, és mekkorák. Ott majd megmondja az orvos, hogy mikorra időzítsétek az együttléteket.
2015. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manka68 ***** válasza:
Ideális esetben 14.-ik nap környékére megérik a petesejt, akkor tüszőrepesztő szuri, és akció, utána pedig progeszteron pótlás. Persze ez nem szentírás. :-)
2015. ápr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyban függ attól,hogy hány naposak a ciklusai. de az uh követésen úgyis kiderül és mondani fogja a doki,hogy mikorra időzítsetek
2015. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második clostis hónapban vagyok. Az első nem sikerült. Lett tőle egy szép tüsző, de nem lettem terhes sajnos. Ultrahangos követés volt ugyan de nem az orvos mondta meg mikor bújjunk össze. Hogy mikor csinál tüszőt? Egyrészt abban a ciklusban. Hogy azon belül mikor? Egyéntől függ. A nála szokásos időben. Nekem 11. ciklusnapon van általában, ez az UH is megerősítette, hogy a 11. nap környékén. Van akinek 28 napos ciklus esetén 14. nap körül, de van akinek kicsit később van a tüszőrepedése. Ha minden rendben működik leginkább a szokásos ciklushosszból vonj le 14 napot, és aznap körül van a tüszőrepedés. Viszont UH követés nagyon fontos! Nekem a ez a clostis hónap a rendes tüsző mellett csinált egy cisztát, így tüszőrepesztőt nem szabad adni. Jövő ciklusban ismét UH hogy felszívódott-e a ciszta.
2015. ápr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is a második clostis hónapban vagyok..szintén 2x1-et kell szednem,viszont nekem csak kiírta a doki a három havi adagot és ennyi..azt mondta ez alatt összekellene jönnie a babának ha nem akkor átjárhatóságit kell csinálni.. Nekem nem nézi uh-n.. :/ Kérdező bocsi h leírtam én is ide.. :)
2015. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!