Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egyedülállóként az OEP támogat...

Egyedülállóként az OEP támogatja-e az inszemiációt illetve a lombikot? Elmúltam 35 éves.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyedulallokent ki az apa?

Sokszor meg hazassagi anyakonyvi kivonatot is kernek.


Gondold vegig logikusan: miert tamogatna az allam egy egyedulallot, hogy gyereke legyen? Hogy aztan az allam majd fizessen mindenfele segelyt es tamogatast, ami jar egy egyedulallo anyanak?

2015. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lombik sztem lehet tb-s, de lehet fiatal vagy hozzá. a donor spermát is pluszba kell fizetni
2015. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Baromi sok segélyt és támogatást fizet az állam akár egyedüllálló akár családos szülőknek. Koszos havi 13 ezer forint családi pótlékot? 30 dollárt...? Szégyen és gyalázat!

Személy szerint nekem éppen van bőven pénzem jó körülmények között felnevelni, nem lennék ráutalva a segélyekre. Akik meg a segélyért szülnek- ők nem lombikra vágyakoznak. Őket meg kihajtják az út szélére közmunkára...:))

2015. ápr. 21. 08:43
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor kerdezek mast. Szerited az allam tamogatja azt, hogy egy gyerek mar alapbol csonka csaladba szulessen?


Az meg senkit nem erdekel, hogy ra vagy-e utalva a segelyre. Az a kerdes, hogy alanyi jogon jar-e. Ha jar, es jar, akkor nem fogja azt mondta az OEP, hogy figyike, tamogatjuk a lombikot, de ugye becsszo, hogy nem kersz utana segelyt?

2015. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Meg valami:


''Személy szerint nekem éppen van bőven pénzem jó körülmények között felnevelni, nem lennék ráutalva a segélyekre.''


Akkor minek kell az OEP tamogatas?

2015. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Arról lehetne vitatkozni, hogy mikor csonka egy család.

Meg arról is hogy a keresztény értékrend szerinti család- valóban igényli e minden nő...vagy férfi. Alapból ők szoktak elválni, lelépni, lexarni..

Mert valami csak jár, gondoltam utána nézek.

Mert nem normális, hogy fizessek félmilliót egy magánorvosnak magánkórháznak szülésért terhesgondozásért, fizessek félmiliókat magánfogászati klinikákon mert az államiban egy érdektelen tökrészeg nő bagózik a rendelés alatt és ki akarja fúrni a fognyaki kopást mert szerinte az lyuk, mert mindenből csak akkor jár az európai átlag szolgáltatás ha több ezer eurót fizetünk érte.

Ez most itt személyes sérelem a részemről, de nekem amúgy tényleg nincs anyagi problémám, de azért csonka család ide, lyukas fog oda, nőgyógyászati probléma és egyebek, 250 dolcsis fizetésekből hogy a p...ba?

És ha már átvállaltam egy csomó mindent hogy én állom, és nem az állam fizeti az adómból, akkor még ebben is korlátoznak!!

Pláne, hogy igen kis %-ban sikeresek ezek a fontos beavatkozások!

Summa summarum: szokásos variáció fizessek én mindent.

2015. ápr. 21. 15:55
 7/13 A kérdező kommentje:

De nem fogok!

Ennyi pénzből külföldön is lehet gyereket szülni sőt a terhességnél várhatok hogy természetes úton sikerüljön és itt is lehet hagyni ezt a t..tves országot!!!

2015. ápr. 21. 15:57
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne huzd fel magad!

En emberileg teljesen megertem, amit mondasz. Csupan azt probaltam korvonalazni, hogy az allam hogyan gondolkozik.


Tenyleg egyedulallo vagy, vagy csak hivatalosan? (Pl. a paroddal nem vagytok bejegyzett elettarsi kapcslatban vagy hazassagban.)


Mennyi lenne egy teljes lombikprogram?

A terhesgondozast ne szamold bele, az mehet sztk alapon.

2015. ápr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen egyedülálló vagyok nincs is párom.

A lombik az kb másfél millió lenne.

Az sztk-s terhesgondozást nem vállalnám be legfeljebb ha Leonardo Dicaprio lenne az orvos...:D

2015. ápr. 21. 16:43
 10/13 Manka68 ***** válasza:

Szerintem egy fontos dolgot kihagytál a kérdésből : van valamilyen problémád, ami kizárja a természetes fogantatást?

Ha nincs, akkor egészen biztosan nem támogatja az oep a beavatkozásokat. Ha van, akkor érdemes tájékozódni klinikákon. Hátha :-)

2015. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!