Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülállóként pici lakásban,...

Egyedülállóként pici lakásban, távoli rokonokkal megáldva, hogy oldható meg a babám 1 éves szülinapja? Kérem végigolvasni, több kérdéses

Figyelt kérdés

asztalt i majd kölcsön kell érnem, mert az sincs,nincs hova tenni, így lenne addig egy, az egyetlen szobánk közepén, amíg eszünk. hát csodálatos...


de azt sem tudom hogy illik meghívni így rokonokat pláne, hogy pl szüleim el vannak válva, egyikőjüknek új párja van, gondolom egyszerre nem is fogadhatnám őket..


Azon kívül, hogy főzük, és tortát sütök(habár azt sem tudom, a gyerektortát készítsem nagyra a vendégeknek is, hogy jusson, vagy nekik külön felnőtt tortát illene?)

valamint hozatok velük üdítőt, díszítgetem a lakást, még mivel készüljek a vendégeknek? és ilyenkor húslevest illik, valami húsos főétkezéssel, vagy csak süssek mondjuk pizzát?


illetve mivel alig van kapcsolat, de az a maréknyi a szeretettel teli, egyáltalán illik nagy feneket kerítenem ennek, nem jön le úgy hogy babának vagyok "ajándékvadász"?


2015. ápr. 14. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Csak úgy jön le, hogy nem lehet érteni ezt a nagy felhajtást.
2015. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsi is a hely, a baba sem fog nagy felfordulást tenni, így akit akarsz azt hívjál meg.

Èn egy délután csinálnám, és torta+rágcsa/aprósütin kívül nem csinálnék semmit. Nem tennék asztalt sem. Legyenek székek, vagy földön ülö lehetöségek.

Ez a gyerekedröl kell hogy szoljon és ö legkevésbé akar egy szük szobában asztalhoz ülni.


Tortát érdmees olyat csinálni amit a pici is ehet, pl alma torta. Annyit hogy mindenkinek jusson.

2015. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Nos, nem értem minek ekkor felhajtás. 1 éves lesz a gyerek, nem esküvője lesz. Első születésnapra max a nagyszuloket meg a keresztszuloket kell meghivni, mást nem.
2015. ápr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Mi a kislányom minden szülinapján elmegyünk egy jó kis gyorsbüfébe. Mindenki eszik v.mit (hambi, m.szenya, lángos...), utána hozzák a nagy tortát. Üditőkkel, a 20 szrletes tortával együtt sosem volt több, mint 20 ezer, inkább jóval kevesebb 6 felnőttre és egy gyerekre. Mivel június, mindig kint ülünk, lánykám szaladgál, szeretjük.
2015. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pici lakásban nem szabad ilyet szervezni, mert csak káosz lesz belőle.

Oké, hogy kölcsön kérsz egy asztalt, akkor mondjuk 6 ember le tud ülni enni, a többiek meg addig állnak körülötte és nézik, aztán csere? Ez senkinek nem jó, pláne nem az ünnepeltnek.

Mi is pici lakásban lakunk, ezért egy közeli parkba szerveztünk egy délutáni bulit, ott van asztal, pad, játszótér. Vittünk ki innivalót, rágcsát, tortát, lufit, és mindenkinek szóltunk, hogy játszós ruhába jöjjön.

2015. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi minden evben (majusi a gyerekem) piknikezunk a csaladdal. Nem tudom, hogy megoldhato- e, de keressetek fel egy parkot (pestikent ez konnyu, videkikent pedig irany a vizpart, az erdo, a varoshataron valami pusztasag, vagy a hegyek). Visztek pokrocokat, szendvicseket, uditot, par behutott sort. Mi ugy szoktuk, hogy van egy pici zsurtorta (hogy megis legyen torta), meg sutik, mert azt konnyebb enni. Ha veszel papirtanyerokat, mosogatni se kell. Vigyetek ki kartyat, tollast, labdat, igy Ti is szorakoztok, meg pl.: a szuleid is kulon tudnak vonulni jatszani, beszelgetni!
2015. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kerítenék ekkora feneket a dolognak, a nagyszülőktől, keresztszülőktől úgyis kap valamit, egyesével áthívnám őket egy-egy délután, megünnepelni a szülinapot, rágcsa, süti, aztán ennyi. A bulit egy egyévesnek, főleg ilyen tömegnyomor jellegűt, nem tartom nagy ötletnek.
2015. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!