Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok, beültetés után...

Niiiiki kérdése:

Lombikosok, beültetés után mit éreztetek?

Figyelt kérdés
Mármint egyfolytába kavarodnak az érzések és sokszor azt érzem, h nem sikerült valamikor meg azt h igen.Hétfőn volt a transzfer.Ez a 2. lombikom, lehet hülyeség de az elsőt onnantól kezdve h átfeküdtem a másik ágyra azt éreztem h nem sikerült.Most minden kavarog.Úgy érzem h el se hiszem hogy valaha is sikerül!:-/
2015. ápr. 23. 07:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen. Egy lelki hullámvasút.
2015. ápr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Én végig "bebeszéltem" magamnak, hogy sikerül, el is neveztem mindhármat, aztán kettő maradt, a harmadik felszívódott. A férjem inkább félt tőle, hogy nem sikerül. Próbálj pozitívan hozzá állni, hátha akkor a szervezeted is pozitívan áll majd hozzá ;) Sok sikert!
2015. ápr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
A teherbeesés (és maga a terhesség is) már csak ilyen... Érzelmi hullámvasutazol, ez teljesen normális. Drukkolok! :)
2015. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves válaszokat. Jövő heten minden kiderül! :)
2015. ápr. 23. 14:12
 5/33 anonim ***** válasza:

Szia, hétfőn volt nekem is a transzfer, második lombik.


Nagyon kettős nekem is, szeretném hinni, próbálom szuggerálni, de sokszor elönt a kétség.


Keresem a tüneteket, próbálok emlékezni, hogy olyan-e, mint az elsőnél, de szerintem nem olyan, most tök más.


Kivagyok.


Mikor tesztelsz? Hány naposakat kaptál vissza? Mennyit?

2015. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Szia. 4. Napon kaptam vissza kettőt. Az egyik 10 sejtes a másik morula, vagyis szedercsíra. Pont most figyeltem meg h van egy kis megjön érzésem. Az a baj h októberben volt az első és nem tudom h hasonló)-e.az elsőnél teljes mértékben az első perctől azt éreztem h nem sikerült, most meg van úgy h azt érzem h sikerült valamikor meg nem. Ettől a hülye utrótol kicsit vizes folyásom van, az a multkorinál is volt. Most mesélj te. Hova jársz? Mennyit kaptál vissza? Miért kell a lombik?
2015. ápr. 24. 06:20
 7/33 anonim ***** válasza:

Szerintem jó esélyeid vannak. Ne stresszelj, pihenj és ne figyelj minden rezdülésedre! A feleségemnek a világon semmi tünete nem volt, csináltunk két negatív tesztet, egyiket vérvétel előtti napon, úgy mentünk oda hogy nem sikerlt és láss csodát, 201 volt a HCG. Most vagyunk 10 hetesek.


Azóta sincs semmi terhességi tünet, csak néha görcsölés, húzódás és a mellei érzékenyek. Ennyi.


Úgyhogy ne keress tüneteket, mindenkinél más és más. Szurkolunk,hajrá!


Ja, és szedj sok C Vitmaint és Femibion 800-at valamint magnerotot valamint Rutascorbin sem árt napi 1, az érfalak miatt!


Írj majd!

2015. ápr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
semmit :)
2015. ápr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

5ös vagyok, mert a jobb petevezetékemet kivették, a bal zárt.

Pénteken volt a leszívás, hétfőn a transzfer, 2t kaptam vissza, blasztocitákat.


Mikor tesztelsz?


Én a Crinone-t nyomom, az állítólag barátibb, mint az utro, nem is folyik vissza.

2015. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznis választ. A pihenésekkel vannak gondok:) mivel vállalkozó vagyok, bár próbálom nem megerőltetni magam, de lényegében egész nap nem vagyok itthon. Remélem azért annyira nem befolyásoló tényező. Csütörtökön kell mennem hcg vérvételre. Csak ezek az érzelmek egyik percben feszült vagyok a másikba sírok és utána mosokygok. Nem is tudom, úgy érzem h soha nem sikerül. Kedves utolsó valami dátumot elírtál mert 3 bap alatt nem lesz blaszto. :)
2015. ápr. 25. 07:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!