Discovery00 kérdése:

Lehet amiatt nem sikerül teherbeesnem, mert a párom pénisze rövid?

Figyelt kérdés
Lehet buta a kérdésem, nem régóta próbálkozunk de eddig semmi. Hormonjaim rendben vannak. Azon gondolkodtam a minap,h az aktus után fekszem egy kicsit felemelem a csípőm,h előrébb jussanak a fiúk, de utána "kifolyik" belőlem a sperma. Ez lehet gond esetleg túl rövid a párom pénisze?? Légyszi olyan válaszokat ne küldjetek amiben kiröhögtök, lenéztek...

2015. ápr. 29. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem. Mennyire rövid. A férjemé sem túl nagy, de 2-szer összejött a baby 2hónap alatt :)
2015. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy kifolyik vagy sem nem a pénisz méretétől függ! Attól hogy kifolyik attól még lehetsz terhes, nekem kétszer az első hónapban összejött!
2015. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig nekem nem :( de tudom nem szabad be stresszelni de el vagyok kicsit szomorodva :( 3 hónapja próbálkozunk, tudom még kis idő, de hát....
2015. ápr. 29. 15:51
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Az az egy szem nyomorult sperma,aminek meg kell termékenyítenie a petesejtet kilövell milló társával együtt...

És egy átlagos hüvelyhossz 10-12cm... Ezt a 10-12 cm-t csak eléri az a farok merev állapotban, nem?

3 hónap után pedig inkább igyatok meg egy üveg bort és ne agyalj nyilvánvaló hülyeségeken!!

2015. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszi!!! :) igazad van ;)
2015. ápr. 29. 16:00
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

En ertem, hogy ne rohogjunk ki, de nem birom ki, hogy ne kerdezzem meg: te ezt a kerdest teljes komolysaggal tetted fel? minden biologiai ismeretedet szambe veve?? es te majd egyszer szexualisan fel fogsz vilagositani egy tinedzsert??

Hogy a kerdesre is valaszoljak, ha van hereje, ami spermiumot termel, akkor nem, nem lehet a hossz a baj!

2015. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet h olyan elkeseredett vagyok, hogy minden hülyeség megfordul a fejemben?????? Nem vagyok egy idióta tini aki nem tud semmit, de igen is amikor már nem bízok semmiben kérdezek..... nyugodtan nézzél le, de én nem estem tizen évesen teherbe, fel tudok világosítani egy gyereket, csak már rohadtul el vagyok keseredve!!! és mivel ez egy olyan oldal,h kérdezni lehet gondoltam kérdezek..... de tudtam,h lesz aki hülyének nézz. akkor egészségedre
2015. ápr. 29. 16:25
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Azt irtad nem regota probalkoztok. Akkor hova ez a nagy elkeseredes? menj el dokihoz, minden ok e, ha aggodsz rajta menjen el a parod is. De erre ennyire rafeszulni kar, mert a stressz tobbet art, mint gondolnad. Nem szalad el a vilag, ha fel ev mulva jon, fel ev mulva jon, nyugi. Egy-masfel evnel szoktak kezeleseket javasolni. Nyugi, jon majd ha akar, a lenyeg, h egeszseges legyen!
2015. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Anyukám mindig azt tanította ha valaki nem ért valamit, ne elítéljük, hogy egy alap dolgot nem tud hanem próbáljak rájönni, hogy azt miért nem érti vagy nem tudja. Én mindig így állok az emberekhez... De egyszerűbb azt gondolni ez buta..... szomorú, hogy itt tartunk
2015. ápr. 29. 16:35
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, voltam dokinál minden ok. Tudom türelem kell csak néha agyalok ezen, máskor eszembe sem jut...
2015. ápr. 29. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!