Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek csináljak tesztet?...

Szerintetek csináljak tesztet? Párommal már féléve próbálkozunk a babán, de eddig nem jártunk sikerrel. Minden hónapban 35 napra kéne megjönnie, ehelyett napokat késik.

Figyelt kérdés

Jelenleg 6 napja késik a menstruációm. A melleim eleinte nagyon érzékenyek voltak, most már kevésbé, de eléggé megvannak feszülve. A hasam néha-néha picit görcsöl, de nem úgy mint máskor szokott, hogy elkezdek görcsölni és akkor egyfolytában (olyan szinten, hogy gyógyszer kell), ráadásul legtöbbször akkor azt szoktam tapasztalni, hogy a derekam is fáj. Most csak napi 2-3x ha görcsölök.

Van esély a babára? (Értelmes válaszokat szeretnék, köszönöm!)



2015. ápr. 29. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem értem ezeket a kérdéseket. Ha nem védekeztek és 6 napot késik, akkor lehet baba. De esküszöm, hogy egy teszt többet tud mondani, mint mi, szóval vegyél egyet és kiderül mi van.
2015. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet. De ha minden hónapban késik akkor elvileg annyival hosszabb lett a ciklusod nem? Ha 6-7 napot rendszeresen késik akkor ráérsz 2-3 nap múlva tesztelni, ha ennyit egyébként nem szokott akkor tesztelhetsz akár most is.
2015. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van esély a babára! De a teszt többet mond tényleg!

Julcsi

2015. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 3-4 napot szokott max késni. Péntek reggel szeretnék tesztet csinálni, csak félek, hogy megint negatív lesz....
2015. ápr. 29. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet? Julcsi
2015. máj. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem csináltam, mert másnapra megjött. Most akarok menni nőgyógyászhoz hátha lesz valami biztató dolog.... Akit múltkor megkerestem ő azt ajánlotta, hogy amíg nem megyek dokihoz és nem lesznek vizsgálatok addig is szedjek terhesvitamint, azzal nagyobb esély van a babára.

Majd kiderül mi lesz.... :/

2015. máj. 12. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom😢 nekem is megjött😢
2015. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom :/ Sok sikert!

Mióta próbálkoztok? :/

2015. máj. 12. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!