Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lehet a gond? ( Többi lent)

Mi lehet a gond? ( Többi lent)

Figyelt kérdés

2 sikertelen inszeminacion vagyok túl. A harmadikra nem mentünk vissza,es most ebben a hónapban (semmi hormonkezelés, sem repesztő) nem akar megjönni! Nem mintha várnám, de a teszt negativ! Ma tartok a ciklus 36- dik napjánál....29-30 nappal egyébként a ciklusaim. Nem szokott különösebb gond lenni hogy ennyire ki tolódna mint most..

Ami még aggaszt hogy erős fehér folyásom van végülis mensi helyett mert annak kellene lennie!



2015. máj. 10. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem mentetek vissza?

Várj pár 2-3 napot, lehet,hogy mégis baba van csak később fogant.

Vegyél pár tesztet és 2 naponta vagy naponta lődd el,ha türelmesebb tipus vagy akkor 5 naponta.

2015. máj. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mar 6-7 napja kesik, akkor menj orvoshoz.
2015. máj. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom kimerultem lelkileg azért nem mentünk vissza.

Mai reggeli teszt Negativ!!!!

2015. máj. 11. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is jártam igy 2 beültetés után.Azt mondták ez normalis.Kicsit pihenj,kapcsolodj ki és amikor elég erösnek érzed magad és tudsz megint hinni menj el a harmadikra.Sok sikert kivanok!!
2015. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2015. máj. 21. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!