Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi lehet a gond ha van már...

Mi lehet a gond ha van már egy gyerekem?

Figyelt kérdés

Előző kapcsolatombòl van màr egy fiam,a jelenlegi pàrommal szeretnènk közös gyereket,de nem jön össze,ennek több mint 1ève.elejèn nőgyògyàsznàl voltam,azt mondta ennek akadàlya nincs.mostanàban ennek kb 1hete ùgy fàj a derekam meg a hasam alja mint amikor megjön,de 12.èn kellene.lehet valami elzàròdànak a jele ez ès ezèrt nem jönne a baba sem

csak jövőhònapban megyek dokihoz,magàn orvoshoz szeretnèk.


2015. máj. 4. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem akkor az uj párodat kéne kivizsgáltatni.
2015. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a 2. babara 1 evet vartunk, a 3.-ra majdnem 2-t. Semmi problemat nem talaltak egyikunknel sem.
2015. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen,az ő kivizsgàlàsa is szòba került termèszetesen,csaj sajnos annyit dolgozik hogy nagyon nehèz kivitelezni hogy elmenjünk konzultàciòra,aztàn a mintàt leadni,majd ùjra vissza hozzà.màr nagyon szeretnènk,főleg ő mert igen csak benne van a korban.ès oly annyira piszkàlja ez őt hogy sokszor mèg a szextől is elmegy a kedve,mert hogy biztos most sem sikerül...
2015. máj. 4. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos ám, hogy a pároddal van a gond. Nálunk majdnem ugyanez a helyzet, előző kapcsolatomból nekem is van egy fiam (hét éves), ráadásul ő mindenféle próbálkozás nélkül jött össze (megszakítással "védekeztünk"). Amikor a vőlegényemmel úgy döntöttünk, hogy jöhet a baba (több, mint egy éve),n azt hittem, hogy kapásból sikerülni is fog, tekintettel az előzményekre. Na hát azóta sem jött össze, azóta több vizsgálaton is túl vagyunk, és a párom eredményei tökéletesek, kívánni sem lehet jobbat. Nekem viszont, mint kiderült, nincs peteérésem.

Ettől függetlenül célszerű a pároddal kezdeni a kivizsgálást, mert nála akár egyetlen vizsgálatból kiderülhet, hogy nála van-e a gond, vagy sem, míg a nők esetében ez jóval hosszadalmasabb és összetettebb.

Viszont én azt javaslom, hogy ne nőgyógyászhoz menj, hanem meddőségi központba (bár úgy olvastam itt, hogy van, ahova beutaló kell, nálunk mondjuk nem kell).

2015. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és a mi esetünkben a páromnak nem kellett semmilyen konzultáció, csak egy időpontot kért spermavizsgálatra, az egész - az eredmény megvárásával együtt - kb. háromnegyed óra volt, úgy, hogy mondták neki, hogy fél órán belül a papírt is megkapja, ha akarja, várja meg.
2015. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nàlam is lehetsèges,mert tavaly vettem ovu tesztet,ès a 7dbot bàrmikor csinàltam negativ volt.aztàn ez ott abba is maradt,mondvàn biztos èn nem jòl-jòkor csinàltam.mi most megyünk hò elejèn egy meddősègi rendelèsre,de nem meddősègi centrum.ti hovà jàrtok?az időpont kèrèstől szàmitva mennyi idő utàn kapott a pàrod időpontot ès mennyibe került?
2015. máj. 27. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!