Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOS-s kezelésével megszűnik...

PCOS-s kezelésével megszűnik a progeszteron hiány is vagy arra kell külön gyógyszer?

Figyelt kérdés

2015. máj. 15. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A PCOS hármas kezelése (már ha ezt érted kezelés alatt) a háttérben meghúzódó anyagcsere zavar egyensúlyba hozását célozza meg, ez az inzulinrezisztencia. A progeszteronhiány egy másik téma, azt külön kell kezelni,legtöbbször progi pótlással.
2015. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

görbém alapján szerinted van progeszteronhiány?

[link]

13 napos szokott lenni a luteális szakasz, csak lassan emelkedik a hő ovu után.. De a hormoneredmény jó lett.

2015. máj. 15. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Ma mar harmadszorra teszed ki ezt a gorbet, es mar megirtam en is, es valaki mas is, hogy ez progihiany.

Max. a 3. napra fel kellene ugrania a hodnek, de a tied egy hetig kuszott felfele.


De eloszor kezeltesd a pcos-t. Ha mar normalis ciklusaid lesznek, akkor raersz progit potolni.

2015. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manka68 ***** válasza:
Ha jól csinálod, és javulnak az eredményeid, idővel szépen helyreáll minden, lesz peteérés, és termelődni fog a progeszteron is. Azért biztos ami biztos alapon ir-eseknek adnak progeszteron pótlást, mert a terhesség sokat ronthat az ir-en, és borulhat megint az egyensúly.
2015. máj. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És terhesség alatt meddig adják a progeszteront?én nem vagyok terhes de szeretnénk nagyon babát,most várnunk kell mert kiderült az inzulin rezisztencia nálam a ciklus 22 dik napján a progeszteron szintem 17,84 előtte ciklusba 10,65 volt ez kevés?
2015. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!