Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magánlaborban mennyibe kerül...

Magánlaborban mennyibe kerül az inzulin rezisztencia vizsgálat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 18. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a Centrumlabban csináltattam: 10900 Ft és ebben D vitamin vizsgálat is benne van.

[link]

2015. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én múlt héten voltam tb alapon, a nődoki ki tud neked írni tb alapon is, sőt úgy tudom a háziorvos is. Nem szabad hinni neki ha azt mondja, hogy nem.
2015. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manka68 ***** válasza:
Nem, egyik sem tud, max cukorterhelést. De ir vizsgálathoz az édeskevés. Arról nem is beszélve, hogy értékelni sem tudják a leletet, nem írhatnak fel metformint, vagyis mindenképpen endodoki a vége. És ha nála derül ki, hogy kimaradt pár fontos dolog, kezdheted elölről az egészet. Egyébként kb 10 ezer volt nekem is, attól is függ, hány pontos a terhelés.
2015. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem legutóbb hasraütésszerűen azt mondta a nődoki, hogy tuti, hogy az éhgyomri inzulinom 20 felett van és felesleges pénzkidobás a vérvétel!!! Nem volt igaza, a lehető legnagyobb rendben az eredményem, köszönöm a magán labornak!
2015. máj. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ennyit megért az a pénz!
2015. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!