Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A tsh 3,6 volt ezzel lehetsége...

A tsh 3,6 volt ezzel lehetséges teherbeesés lombikbeültetés?

Figyelt kérdés
Teherbeesés

2015. máj. 18. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
A T4 erteke normalis?
2015. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem most pont ennyi, elmentem pajzsmirigy dokihoz, azt mondta, hogy szedjek hormont, mert ez már növeli a vetélés esélyét, nem vagyok biztos benne, hofy feltétlenül szükséges, eddig még mindig jó volt a T4, de folyamatos gyulladásban van a pajzsmirigyem, az uh-on is látszik. Mi is most szeretnénk 2. babát, beszedem a gyógyszert, hogy ne ezen múljon, ha túlvagyunk a gyerekprojekten azt mondta abba lehet hagyni. Megemlítette, hogy lombikhoz 1 körülre szeretik beállítani a dokik. Szerintem túlzás, de gondolom nem akarnak kockáztatni. (Egyébként első gyerekemet 3 és 6 közötti értékekkel hordtam ki, minden rendben volt.
2015. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kettő alatt kellene lennie, de 1 alatt sem rossz. Előbb tegyék ezt rendbe aztán lehet lombikozni, nehogy baj legyen a terhességgel.
2015. máj. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen gyógyszert szedsz és kinél voltál orvosnál belgyogyász?
2015. máj. 19. 05:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt voltam: [link] és L-Thyroxin Henninget szedek (mást írtak fel, de csak ez volt a patikában, hatóanyaga ugyanaz). Ha lombikozni akartok mindenképp kell majd vele foglalkozni, de akkor azt beállítja a lobikozós doki szerintem.
2015. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Manka68 ***** válasza:
A lombikos doki nem állítja be, visszaküld az endodokihoz, hogy az tegye rendbe, és mondjon áment a lombikra. Legalábbis a felelős doki. Nekem 3,9-cel nem sikerült a lombik, majd a thyroxin elkezdése után 3 hónappal spontán teherbe estem. TSH-m addigra 1,7-re lement. De még így is elvesztettem a babát, bár nem vizsgálták ki, hogy mi volt az oka.
2015. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem már volt három lombikbeültetésem harmadik 7hetesen elment eddig nem foglalkoztak a tshval
2015. máj. 20. 18:39
 8/8 A kérdező kommentje:

T4értékem 1,20

T3értékem 3,24

2015. máj. 20. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!