Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt egy abortuszom kb 6 ével...

Volt egy abortuszom kb 6 ével ezelőtt, most gyereket szeretnénk. Lehet az h abortusz után már nincs életképes petesejtem? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 13:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%

Már miért ne lenne életképes petesejted?

Nekem 3 abortuszom volt, aztán évekre rá 2 gyönyörű gyerekem is lett, minden nehézség nélkül sikerült teherbe esnem velük.

2013. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Légyszíves mond meg nekem, hogy az abortusznak mi köze van a petesejtekhez!? Előbb kicsit olvasd át a biológia könyved, mielőtt babát szeretnél!
2013. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
mert nekem eddig még nem voltunk dokinál,de sem nálam sem a páromnál nincs probléma!nem értem miért nem sikerült még!:(
2013. máj. 22. 14:00
 4/20 anonim ***** válasza:
a petesejtek számának semmi köze az abortuszhoz. Ha valaki abortusz után nem tud teherbe esni, az többnyire azért fordulhat elő, mert sérült a méh a beavatkozás alatt, esetleg volt valami komplikáció, gyulladás, vagy nem megfelelő a méhnyálkahártya. Meg ugye az összes többi probléma bármelyike fennállhat, ugyanúgy, mint az abortuszon nem átesett nőknél.
2013. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem tudom azért gondoltam,h megzavarhatta e a hormonjaimat vagy ilyesmi,végülis sok olyan van aki abortusz után nem esett teherbe soha többet!
2013. máj. 22. 14:01
 6/20 anonim ***** válasza:
mióta próbálkoztok?
2013. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
de kérlek nyugtasatok meg tehát ha egyszer sikerült terhesnek lennem,egy kis kezelésel ujra az lehetek :
2013. máj. 22. 14:02
 8/20 anonim ***** válasza:
De az ott és akkor kiderül abortusznál, de minimum pár héttel utána, ha valami nincs rendben.
2013. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
egy éve kb.
2013. máj. 22. 14:02
 10/20 anonim ***** válasza:
Kismillió oka lehet a sikertelenségnek, pl részedről ciszta, hormonprobléma, pajzsmirigy, stressz, vagy a férfinak van bármi gondja, ami szintén 1000féle lehet. Mióta próbálkoztok? Ha régóta, el kell menni teljes kivizsgálásra, mindkettőtöknek.
2013. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!