Más is érez ilyeneket?

Figyelt kérdés
Lombik ET után vagyok.fáj a mellem,fel vagyok püffedve, állandóan sírnom kell,Próbálom tartani magam,hogy ne terheljem a párom ezzel is.Itthon vagyok egyedül.

2015. máj. 23. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Vedd ezeket a kellemetlensegeket ugy, mint felkeszito kurzus a terhessegre. Ha most ezeken az apro tuneteken kiborulsz, akkor mi lesz, ha terhes leszel, es ennel sokkal tobb es durvabb tuneteid lesznek?

Jol teszed, ha nem terheled a parod. Szedd ossze magad!


Nagyon drukkolok, hogy ezek korai terhestunetek legyenek.

Vigyazz magadra, kimeld magad. Legyel pozitiv!

2015. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En is még csak a hormonoknal tartok.Iszonyatosan fáj a mellem és sokat vagyok felpüffedve.Ez ezzel jár.De probálj pozitiv lenni.fogadd el a helyzetet és gondolj arra,hogy mi a célod :) egy aranyos kisbaba.

Szoval fel a fejjel.Ha beszelgetni akarsz érzésekröl itt megteheted.Sokan hasonlo cipoben jarunk.Kitartast neked!

2015. máj. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!