Anti-TPOra ki ad beutalot háziorvos, nőgyógyász, endokrinológus? És hova kell menni megnézetni?

Figyelt kérdés
Teherbeesés

2015. máj. 24. 16:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nekem 8 evig volt magas anti TPO-m, egy endokrinologus, nogyogyasz se foglalkozott vele, mivel a TSH-m rendben volt (12 eve tulmukodesem volt fel evig) Hiaba volt FOLYAMATOS verzeszavarom, kiprobaltak mindenfele fogamzasgatlot, SEMMI sem segitett. Mikor babat akartam, megfogantam, de elveteltem.

Vegul talaltam olyan szakembert, aki az allitolagos soha le nem csokkentheto magas Anti TPO-mat levitte. Verzeszavar elmult, terhes lettem, baba megmaradt.

Nagyon oda kell figyelni a pajzsmirigyertekekre terhesseg tervezese eseten.

2015. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mivel vitte le??? Nagyon érdekelne.
2015. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Beallitott dietaval, joddal es szelennel.
2015. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Manka68 ***** válasza:

Nem érdemes belekezdeni így a lombikba, csak felesleges pénzkidobás. :-(

Elég szomorú, hogy a meddőségis doki nem foglalkozik ezzel. Annyit tudsz tenni, hogy elmész endodokihoz (ha fontos az idő, és nem sajnálod rá a pénzt, akkor ajánlom a mens mentist), és csak akkor mész vissza a kaáliba, ha a pm már rendben van. Ha más problémátok nincs, lehet hogy nem is kell visszamennetek. :-)

2015. máj. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
És milyen jodot szelént szedtél mennyit meddig?
2015. máj. 25. 09:06
 16/24 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo! Ezt szakembernek kell beallitania, en nem fogok itt neked tanacsokat adni, mert se szakamber nem vagyok, es azt sem tudom, pontosan mi a bajod, mik a tuneteid.

Ahogy irtam, en endokrinologust javasolnek, de akar tobbhoz is elmennek a helyedben, mivel a szakembergarda bizony megosztott BIZONYOS pajzsmirigy betegsegeket es kezelesuket illetoen.

Javasolni ellenben azt a hormontanacsado holgyet, akihez is is jartam, javasolnek, de csak, ha kered.

Remelem, meggyogyulsz es hamarosan gyermekaldas ele nezel!

2015. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Cukrom 0perces 4, 60 perces 5,4, 120 perces 5,7

Inzulinom 0 perces 5,1, 60 perces 48,8, 120 perces 62,2

2015. máj. 25. 13:59
 18/24 A kérdező kommentje:
Igen,kérem a javaslatod kihez jártál Győri vagyok
2015. máj. 25. 14:01
 19/24 anonim ***** válasza:
Kuldtem neked egy uzenetet.
2015. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Sokan azt hiszik,hogy a tsh-nak köze van a teherbeeséshez vagy a vetéléshez,pedig az ég világon semmi köze hozzá!!!Az Ft4 a lényeg!!10 ève van pajzsmirigy-túlmüködésem,a tsh értékem soha az életbe nem ment 00,1 fölé,4 gyerekem van mindegyik elsőre összejött miután az ft4-em be lett àllítva,illetve a legelső az magas ft4 értékkel is összejött.

Vetêlésem nem volt soha.Az ft4-re kell figyelni.Az okoz sok gondot,ha nincs beàllítva.

2015. máj. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!