Magas TSH-ra van valami természetes gyógyszer?

Figyelt kérdés
2,940 lett a TSH-m, de nem adott rá semmit az orvos, azt mondta, hogy fél év múlva megint nézik és ha akkor több lesz ír rá gyógyszert. Azt hallottam teherbeeséshez 1 körül kell lennie.

2015. máj. 28. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azért eléggé jónak tűnik, de szelén és jód segít. (Most voltam én is pajzsmirigy miatt dokinál, ő javasolta.)
2015. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked mennyi volt?
2015. máj. 28. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
3,7
2015. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manka68 ***** válasza:
100%

Nem, nem jó babához. :-(

Keress másik dokit. A gyógyszer amit adnak rá, azt tartalmazza, amit a pajzsmirigy nem tud előállítani. Gyakorlatilag hiánypótlás. Ennél természetesebb mód nincs.

2015. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, első terhességem előtt is majdnem 4 volt, terhesség alatt volt 6 is, csak jóddal, szelénnel lement 2,4-re, a babával minden oké volt végig. Azóta sajnos romlott (uh-on figyelték a pajzsmirigyet), és kaptam hormont is, mert újra babát akarunk. De a te értéked önmagában nem gáz, vizsgáltasd ki magad, ha aggódsz, de bízz a dokiban!
2015. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!