Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi a véleményetek, tapasztalat...

H.kitti91 kérdése:

Mi a véleményetek, tapasztalataitok a Masdotynon homeopátiás cseppről?

Figyelt kérdés
Már tönn mint 7 hónapja nem esek teherbe.. elég rendszertelen a menstruációm.. :( Ismerősöm ajánlotta ezt a cseppet mert nekik másfél évig nem jött a pici és ez a csepp azt mondta lehet nekem is segít beállítani a menstruációs gondokat és egy kicsit helyreállítja a hormonháztartásom.. Tapasztalatok?
2015. jún. 1. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos semmit nem segített, pedig fél évig szedtem :(
2015. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ohh... Ez rossz hír :(
2015. jún. 1. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak rontott az eredményeimen, pedig doki javasolta.

Inkább vizsgáltasd ki magad...

2015. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És végül is mit mondott nektek az orvos? Mi volt ami segített?
2015. jún. 1. 12:20
 5/6 Manka68 ***** válasza:

Nekem menses előtti barnázást szüntette meg, de voltam előtte hormonvizsgálaton, és nem láttak eltérést. Szóval csodákat nem kell tőle várni, nagyobb problémát nem old meg.

Egyébként elég macerás a használata : műanyag kanállal, előtte-utána fél óráig sem enni, sem inni. :-(

Szerintem menj el endokrinológushoz, az helyreteszi a hormonjaidat.

2015. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem hasznàlt pedig fél évig szedtem. Rendszertelen mensire és hosszú vérzésre, valamint tejcsorgàsra, ami szoptatàs elhagyàsa utàn nem akart 1 év múlva sem megszűnni. Az orvosom Bromocriptint ìrt, megint fél év, semmi hatàs, kiemelkedő hormonàlis gondom nem volt. Cickafark és palàstfű tea tett rendbe, ovum is van, és j9kor mostmàr.
2015. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!