Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt már valaki hormonegyensúl...

Volt már valaki hormonegyensúly tanácsadónál? Ha igen, kinél és mik a tapasztalataitok? Van értelme?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 17:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

En igen, a vetelesem utan. Taplalkozasi szakerto es hormontanacsado. Progeszteronhianyom volt es evekkel ezelott pajzsmirigy tulmukodesem.

Dietat irt elo (semmi gluten, cukor), progeszteronkremet hasznaltam, jodot es szelent a pajzsmirigyemre. 2 honap dieta utan ismet terhes lettem, most vagyok 27 hetes. Nekem bevalt.

2015. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Nekem a pajzsmirigy normális, csak rém alacsony a progeszteron is és az ösztrogén is :(

Dr.Csiszár Miklóshoz mennék, de még agyalok érdemes-e...a cukorról nem biztos, hogy le tudnék mondani.Semmi túró rudi, semmi lekvár....áhhhh

2015. febr. 22. 19:19
 3/20 anonim ***** válasza:
Valamit valamiért...
2015. febr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam irni, amit a 3-as. Neked kell tudni, mi a fontosabb: edesseg vagy baba.
2015. febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Baba az még odébb van....először jöjjön meg a havim, ami már vagy másfél éve nem. Most kiderült, hogy progeszteronom az szinte nincs is, de az ösztrogénem iszonyat alacsony...
2015. febr. 23. 14:21
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul nem ovulalsz, se verzes.

Tesztoszteront neztek? PCOS gyanu? Inzulinrezizstencia?

En biztos nem adman fel, egy-ket kenyelmetlenseg miatt, mint esetleges cukormegvonas...

2015. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Tesztoszteron sincs gyakorlatilag.

PCOS gyanu nem volt.


A hormonegyensúly tanácsadó valószínűleg progeszteronkrémet javasol majd....nem tudom, az nem humbuk-e....

2015. febr. 23. 17:35
 8/20 anonim ***** válasza:

Hat, a tapasztalat mondatja azt velem, ha CSAK azt javasol, azt a hajadra kenheted.

Nezz szet ezen az oldalon:

[link]

En Laszli Mariann-hoz fordultam, meleg szivvel ajanlhatom.

2015. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Most latom, hogy az altalad irt orvos is koztuk van.

Nezd, a jozan esz szerint, ha a noi nemi hormonjaid ennyire nem termelodnek, akkor nagy gebasz van. Progeszteron adagolasa nem segit a keves osztrogenen. Osszetett lesz a megoldas, mint ahogyan a problema is.

Kitartast a lekuzdeseben!

2015. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Te orvos vagy amúgy?

Most eléggé bepánikoltam.

Lehet menthetetlen vagyok :(((

2015. febr. 23. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!