Eufrozi kérdése:

Volt valaki akinek ezek a tünetei voltak és mégis terhes lett?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A ciklus 32.napjàn vagyok.Àtlagban 28-31. napra jön meg.Nagyon idegroncsnak érzem magam,leszakad a hàtam,ki vagyok pattogva,görcsöl a hasam.Egyedül a mellem nem feszül,ami mindig szokott.Étvàgyam sincs annyira.Ami.kissé fura.Szóval...van olyan aki ilyen tüneteket produkàlt és mégis sikerült neki?

2015. jún. 4. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a szokásos PMS tünetek voltak. Még a hasam is úgy görcsölt aznap, hogy biztos voltam benne, hogy meg fog jönni. De nem így lett. :)
2015. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Nekem görcstől kezdve mellfájdalmon át minden volt amikor megjött! De amikor várandós lettem az első tünet amire fel figyeltem,h nem fàj a mellem menszesz előtt 1héttel pedig szokott....Persze voltak bennem érzések,h á majd fog fájni! Aztán nem így lett.... Első halvány teszt a nem várt napján majd 2nap múlva erős pozitív! Mára már szívhang is van :) A mellem késés óta fáj ès étvágyam nincs sok! :) Egy 7hkm
2015. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem.Hihetetlen lenne,ha sikerülne.:) köszi a vàlaszokat.
2015. jún. 5. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!