Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt olyan lombikos kismama...

Van itt olyan lombikos kismama, akinek később kezdett el emelkedni a hcg szintje a vártnál és menstruált is, mégis terhes volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2. sikertelen lombik beültetésen vagyok túl, az elsőnél 2 hét után 4.4-es hcg szintem volt, majd utána kezdett emelkedni folyamatosan, a 4. héten már 1000 volt a hcg, azt mondták ez méhen kívüli és nem látnak semmit, hogy hol van csak egy cisztát, ami majd fel fog szívódni. Kaptam 2 methotrexát injekciót, ami elhajtja a magzatot, de nem segített, végül kiírtak műtétre, de szerencsére megúsztam, mert közben elkezdett csökkenni a hcg, nem tudom, hogy az injekció késleltetett hatása, vagy csak egyszerűen a szervezetem megoldotta. Most a 2. lombik után ugyanez a helyzet kezd kialakulni. Beültetés után 10. napon 3.8-as hcg, közlik, hogy nem sikerült a beültetés. 16. napon 65.5 a hcg, de közbe megjött rendesen, így azt mondta a doki, hogy biztos nincs embrió és ha tovább emelkedik a hcg, megint kapok injekciót stb. másodszorra is. Azért érdeklődöm, mert olvastam olyat, hogy később kezdett emelkedni a hcg és egészséges baba lett belőle, nem akarok úgy járni, hogy mégis van baba és közben meg injekciókat kapok és elmegy.



2015. máj. 28. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Hello,


érdeklődöm, hogy mi lett veled végül?

2015. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!