Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van aki lombikos beültetés...

Van aki lombikos beültetés utan van pár nappal? Én 3 nappal vagyok túl. Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En 7. napon vok 5naposokkal. Gombóc van a torkomban két napja. Wcre járkálok. Viszont néha faj a hasam. Számolom a perceket 😊
2015. jún. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia,akkor te már lassan tesztelhetsz :)Mikor mész vérvételre?nagyon drukkolok neked.hanyadik lombikod?2-t kaptál vissza?

Nekem mult penteken volt a beültetes 2 3naposat kaptam vissza.nekem tegnap szúrt kicsit a hasam.Bizom benne,hogy jot jelentett.Wc-re én is sürün járok.biztos az Utro-tól és mert tobb mint 3l-t iszok naponta.

2015. jún. 10. 09:36
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi ujsag kedves válaszoló ?csinaltál tesztet?van eredmény?remelem pozitiv :)
2015. jún. 11. 21:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia persze én mar 5. naptol tesztelek 😊 pozikat.

A mai már nagyon erős vonal lett 😊

2015. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amúgy első lombik igen es kettőt kaptam vissza!

Te hogy vagy? Hanyadik? Nekem a hangulatom olyan mint egy hullámvasút...

2015. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon jó hir!!szivböl gratulálok!Én még ET+7napnál vagyok.De nekem 3 naposaim vannak.Az elso vervetel szerda reggel lesz.Nagyon izgulok de nagyon bizakodo vagyok.Jo érzésem van.Tegnap iszonyatosan szúrt a hasam.Meg is ijedtem rendesen.Neked is volt ilyen?Kedelyallapotvaltozas az ismeros habár nekem csak neha van.Az is elég :)

Voltál már vervetelen?Akkor te kb 4 hetes kismama vagy :)Mikor mesz dokihoz?

2015. jún. 12. 13:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Köszönöm szépen 😊 voltam mar, meg is néztek. Egyenlőre kiritkulaskent volt látható a nyálkahártyában 5mm, mehen belül. Ez Et+8napon volt.

Már az 5. hetet töltöm! Teljesen hihetetlen 😊 4nap es a második uh. Holnap lesz vérképem, es a masodikat is leveszik.

Nagy drukk megy neked is! Irj hogyan haladtok!

2015. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja és volt még egy kérdésed. Igen most mar mindennap görcsöl 1*2 a hasam. Általában éjjel, amire fel is kelek. Nagyon ijesztő de nem tart soka. Es meg egy: kerekedik a hasam, azt mondják korai puffadás. Rafogok kérdezni azért.

Te pontosan mikor tesztelsz?

2015. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Tudni mar nálatok valami eredményt?

Nekünk sajnos 4+2naposan elhalt.

Nagyon drukkolok neked!

2015. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia,öszintén sajnálom!Sajnos nálunk sem sikerült.Sok sikert neked biztos sikerulni fog legkozelebb!!Hisz legalabb mar megtapadt.Nekem sajnos még azt sem.
2015. jún. 17. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!