Szerinteted jogosan vagyok kialadva?

Figyelt kérdés
Több mint négy éve próbálkozunk, túl egy sikeres beültetésen, majd egy azt követö vetélésen. A férjem javasolta, hogy ne menjünk rögtön második lombikra, elötte próbálkozzunk még egy kicsit hátha magától sikerül. Hát jó, csináljuk. Ö szólt külön, hogy szóljak, ha akciózni kell. Mikor meg itt lenne az ideje, akkor közli, hogy neki most nincs kedve. Basszus annyira kiborultam, mert ez kb. az ezredik alkalom, hogy jajj, legközelebb minden megteszünk a babáért, aztán egyszer szexelünk, utána meg nincs kedve. Én vágom, hogy nem a legromantikusabb így, de hormonokkal löni magad, meg állandóan rosszul lenni, 6 orvos elött szétterpesztett lábbal feküdni mégennyire se romantikus. Annyira rosszul esik, hogy állandóan mindent megígér, hogy na majd most összehozzul a babát aztán meg inkább filmezik. Bocsánat, de elmúltam 31, nem várjatok örökké, hogy jajj majd egyszer kedve lesz. Akarja a babát, ezt biztosan tudom, szerintem nincs senkije és szeret is. Én az érzem, hogy megszokta, hogy mindent én intézek helyette, most kb. úgy érzem, hog majd szólj ha terhes vagy. De ez így nem megy. Megalázva, és kihasználva érzem magam.
2015. jún. 8. 22:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%

hogy van ez pontosan? elcsábítod ha itt az idő vagy szólsz, hogy jöjjön, mert peteérés van, kötelezően akciózni kell most?

azért nem mindegy, mi is szeretnénk már babát, de én se tudnék úgy szeretkezni (főleg évekig), hogy muszáj és csak mert baba. persze érthető, ha kiakadsz, de próbáljátok meg nem elfeledni az érzelmeket és miért is jó összebújni :) lehet csak ez a baj.

sok sikert!

2015. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Hát...pedig az első gondolatom az volt, ahogy a soraidat olvastam, hogy mégsem akarja azt a babát. Azaz nem annyira, amennyire te, és.ez sajnos pont elég ahhoz, hogy ne egyezzenek a céljaitok.

Nézd! Mi a második babónkat terveztük úgy, hogy bizonyos napokon akartam a férjemmel lenni, mert kislányt akartunk. Volt már egy kisfiunk. A férjem még hullafáradtan is kötélnek állt. Volt olyan, hogy mire elaltattam a nagyot és akciózhattunk volna, elaludt a férjem. De a célért mindent: megrázta magát és már szeretkeztünk is. Mondanom sem kell, a második próbálkozós hónapban megfogant a pici lányunk.

Szval le kellene ültetned a férjed, és nekiszegezned a kérdést, hogy ki van, miért nem akar szeretkezni veled. Egyébként eddig nem kérdezted meg, csak magadban dúltál-fúltál, amikor elutasított?

2015. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon frusztráló az ilyen... Mi is egész hónapban akcióztunk, majdnem minden nap, erre pont peteérés napján, hát ő fáradt... Úgyhogy az a nap kimaradt.. És most úgy tűnik, hogy nem is sikerült a baba, mert holnapra nemvárom és negatív a teszt. És idegesít nagyon, mert megint eltelik egy hónap, csak mert az uraságnak aznap nem volt kedve. De persze erőltetni se lehet... Majd jövőhónap!
2015. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

És légyszi ne írjátok, hogy ne görcsöljek rá, mert nem erröl van szó. Aki amúgy lombikozás közben képes csak úgy kicsit és mellékesen vágyni a gyerekre, annak fizetek egy bambit.

Egyszerüen örült igazságtalannak érzem, hogy ö javasolja, hogy várjunk, meg próbálkozzunk, aztán meg csak lógatja a lábát. Mert amikor lombikoztunk halál lelkes volt. Persze nem neki kellett injekcióznia magát. Annyira rosszul esik, hogy tölem minden természetes, hogy én bármit kibírok és felvállalok, ö meg jöhet azzal, hogy most fáradt. ( Az elmúlt két évben minden második alkalommal épp nem volt kedve).

Már bocsánat, de szerintem már túl vagyunk azon hogy romantika, meg jajjránejöjjön, hogy épp a baba miatt szexelünk, meg amikor csak jól esik. Azért jó lett volna, ha legalább most megadja az esély annak, hogy ne kelljen mégegyszer túlesnem a lombikos tortúrán. Ha most az egyszer tesz valamit, hogy legyen babánk.

Megbeszélni nem lehet vele, ilyenkor a fejére húzza a takarót és annyit mond, hogy aludjak és hagyjam békén.

Már sajnos lassan be kell látni, hogy én soha sem leszek anyuka. És ne írjátok, hogy hagyjam el, mert szeretem, ö is szeret, csak most haragszom rá, mert úgy érzem, hogy magamra hagy a problémával.

2015. jún. 8. 22:39
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
szerintem meg igazad van. Azért négy év után már túl vagytok a "finomkodáson" igenis akkor kell tenni amikor itt az idő. Te se találomra szurkáltad magad... sajnos nem tudok tanácsot adni, talán pihentesd a dolgot pár hétig aztán ö ts tiszta vizet a pohárba. Tényleg akarja és mindent meg iy tesz érte vagy nem akarja
2015. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem már milliószor mi a baj. Nincs válasz. Nincs kedve és kész. Utána meg odavan, hogy mindenkinek van gyereke, csak nekünk nincs.

És akarja a babát, minden lombikos vizsgálatra elkísért, állandóan szorongatta a kezem, és mindenkinek rögtön el akarta mondani, mikor pozitív lett a teszt, tervezgetett, örült. Csak úgy érzem, hogy mindenre tölem várja a megoldást. De egyedül sajnos nem megy.

És mit csináljak, nem tehetek róla, hogy évek óta nem sikerül a baba. Már én is gyülölöm ezt az idöre szexelni dolgot, de más módszert nem tudok. Volt szünettartás, spontaneitás, nyaralás minden, semmit se ért egyik se.

Igazából itt az fáj a legjobban, hogy tölem minden elvárható, öt meg sajnálni kell mert nem romantikus gyertyafényben csábítom el, egyszer egy hónapban. Lehet, hogy én vagyok hülye, de szerintem ha babát akar, akkor tenni is kéne úgy néhanapján érte.

Amúgy én próbálkozok, ö fáradt, ilyenkor néha mondom neki, hogy most lenne ideje, de legtöbbször csak ráhagyom.

Csak most még friss az lombikos élmeny, meg hogy egy hete még mennyire be volt indulva. Ö mondta, igy szo szerint, hogy szóljak, ha itt az idö. Szóltam, nincs kedve.

Nekem meg az egészhez nincs már kedvem...

2015. jún. 8. 22:52
 7/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a második babánál volt így. LH teszteltem, akciózni kellett, férjemnek nem volt kedve. Majd hagytam a francba az egészet, tiszta ideg voltam. Belenyugodtam, hogy egy gyerekünk lesz és kész. A következő hónapban terhes lettem a ciklus végén fogant a lányom, akkor volt peteérésem. Ha nem csak spontán vagyunk együtt, akkor lehet, hogy össze sem jött volna. Tudom, hogy hülyeség ilyet írni és mindenki ezzel traktál, de nyugodj meg, legyetek együtt szerelemből. Utazzatok el és lazítsatok.
2015. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az érzésem, hogy mindketten nehéz 4 éven vagytok túl, Te is frusztrált vagy, valószínűleg ő is frusztrált. Talán a probléma mélyebb, hogy pont azon a napon szexeltek vagy nem. Te megalázva és kihasználva érzed magad, neki is lehetnek hasonló negatív érzései, talán az segítene, ha ezeket tudnátok őszintén megbeszélni egymással. Hogy kinek mi az, ami már sok és tarthatatlan.
2015. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Már másodszorra fagy le a telom iras közben, uh röviden:

mi mar reg tul estünk ezen a csak lazan teman. Az utobbi egy evben ugy voltam vele, hogy ugysem sikerül, nem volt hiszti nem volt szamolgatas. Nem ert semmt.

2015. jún. 8. 23:21
 10/17 A kérdező kommentje:
Az faj, hogy siman kitenne meg egy hormonkezelesnek, mütetnek, stb-nek, azert mert ez igy neki joval kenyelmesebb, mivel gyakorlatilag ott a dolgok 90%a ram harul. Az indok az, hogy neki nincs kedve. Hat ilyenkor erzem azt, hogy elmehet a fenebe...
2015. jún. 8. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!