Szerinteted jogosan vagyok kialadva?

Figyelt kérdés
Több mint négy éve próbálkozunk, túl egy sikeres beültetésen, majd egy azt követö vetélésen. A férjem javasolta, hogy ne menjünk rögtön második lombikra, elötte próbálkozzunk még egy kicsit hátha magától sikerül. Hát jó, csináljuk. Ö szólt külön, hogy szóljak, ha akciózni kell. Mikor meg itt lenne az ideje, akkor közli, hogy neki most nincs kedve. Basszus annyira kiborultam, mert ez kb. az ezredik alkalom, hogy jajj, legközelebb minden megteszünk a babáért, aztán egyszer szexelünk, utána meg nincs kedve. Én vágom, hogy nem a legromantikusabb így, de hormonokkal löni magad, meg állandóan rosszul lenni, 6 orvos elött szétterpesztett lábbal feküdni mégennyire se romantikus. Annyira rosszul esik, hogy állandóan mindent megígér, hogy na majd most összehozzul a babát aztán meg inkább filmezik. Bocsánat, de elmúltam 31, nem várjatok örökké, hogy jajj majd egyszer kedve lesz. Akarja a babát, ezt biztosan tudom, szerintem nincs senkije és szeret is. Én az érzem, hogy megszokta, hogy mindent én intézek helyette, most kb. úgy érzem, hog majd szólj ha terhes vagy. De ez így nem megy. Megalázva, és kihasználva érzem magam.
2015. jún. 8. 22:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

En igy szeretnem megbeszelni vele. De ilyenkor bezarkozik, es azt mondja, hogy elege van a baba temabol es nem akar beszelni rola. Amugy is inkabb meghalna, mint hogy az erzelmeiröl beszeljen. En meg annyira magamra hagyva erzem magam. Es olyan igazsagtalan az egesz, hogy ami masnak romantik es boldogsag es rögtön sikerül, az nekünk mar csak veszedekes es csalodas.

Mar nem tudom mit csinaljak, lemondani nem tudok rola, sikerülni meg sohasem fog.

2015. jún. 8. 23:28
 12/17 anonim ***** válasza:
45%
Mi is lombikoztunk, előtte próbálkoztunk több mint két évet, de én nem úgy csináltam, h beharangoztam, h most van peteérés és most szexelni KELL, ha esik, ha fúj. A megfelelő időpontról csak én tudtam és olyankor kezdeményeztem, ahogy tettem azt máskor is.
2015. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%
ne haragudj hogy ezt mondom ,de nem lehet hogy mar a falra maszik toled?hiaba mondod ,hogy nem vagy ragorcsolve ,baromira ra vagy pedig.vigyazz mert ha 0-24ben ezzel cseszteted ,nem lesz kedve radnezni sem ,foleg nem vezenyszora szeretkezni.persze megertelek mert igazad van!csak az o szemszogebol probalom nezni a dolgot.sablonszoveg ,de lazits mar egy kicsit...!31 vagy ,nem 40.amugy ilyen szinte alig van ,hogy ne lehessen meghozni egy ferfi kedvet szexhez.csak nem parancsolni kell.kezdemenyezz ,hasznald a fantaziad.
2015. jún. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki miböl szürte le, hogy nalunk allandoan ez a tema, es szegeny elnyomott ferjem folyton ezzel van cseszegetve..

De akkor leirom meg egyszer: ö mondta, hogy szeretne termeszetes uton tovabb probalkozni, es szoljak, ha itt az idö akciozni. Szoltam. A valasz most nincs kedvem.

Itt nem is az eluszott esely bant a legjobban, mert ha eddig nem ment spontan, akkor nem nyilvan nem sikerülne most sem. Hanem egyszerüen a hozzaallasatol tudnek a falnak menni. De ugy latom itt tobben is osztjak a nezetet, hogy a teherbeeses egyedül es kizarolag a nö feladata. Szoval tölem elvarhato, hogy szurizzam magam olyan hormonokkal amiktol rosszul vagyok, allandoan böghenekem van, majd felrobbannal a petefeszkeim, hogy allandoan hianyozzak a munkahelyemröl, mert most kontroll, most punkcio, most beültetes. Tölem elvarhato, hogy marokszam nyeljem a mindenfele gyogyszereket, hogy bennem turkaljon a regio összes orvosa, hogy egy hetig feküdjek, nehogy elveteljek, aztan feldolgozzam, hogy elment a baba. Hogy kibirjam a görcsöket, amiktöl az agybol nem birok felkelni. Hogy megjatszam a környezetemnek, hogy nincs semmi baj, hogy mindenfele hagyomanyos es alternativ kezelesekre jarjak, teazzak, dietazzak ds meg mitt tudom en mit csinaljak. Ezen felül, nyilvan az en feladatom szuperszexin elcsabitani öt, ugy hogy meg csak veletlenül se jöjjön ja, hogy most peteeresem van, mert akkor serül az erzekeny ferfilelke. Mindeközben en maradjak laza, es cseppet se erezzem szarul magam, mikor az 50. probalkozos honap sem sikerül, mert neki epp most nincs kedve.

Mar elnezest, de kivancsi lennek, aki ilyeneket ir, az hany honapig vart a babajara, hanyszor vetelt el, hany orvosnal volt es hany hormonkezelesen vett reszt?

Akkor hadd kerdezzem meg azt is, hogy a sztoribol hol maradok en? Az en erzeseimmel kinek kell törödni? Nincs kedve, nem baj megyünk ujabb stimulaciora, mert az olyan nagyon vidam dolog. Ö kerte hogy szoljak? Nem baj, nyilvan en vagyok a rossz, hisz ez igy nem eleg romantikus. Elege van a temabol? Hat nekem is!

Es akkor leirom megint. Nem az bant, hogy most nem volt kedve. Hanem az, hogy egyreszt ez mar a sokadik alkalom, mikor ilyen miatt eselyünk sincs. Masreszt meg az, hogy ugy erzem teljesen magamra maradtam. Nekem kell teherbee esnem, teljesen egyedül. Neki ezzel kapcsolatban semmifele feladata nincs, mig tölem barmi elvarhato es minden el is vart.

2015. jún. 9. 05:25
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt írod, hogy nem beszél az érzéseiről.

Nem lehet,hogy a vetélés jobban megviselte, mint gondolnád, és fél, hogy újra megtörténik? Vagy, hogy simán csak téged félt?


Egyébként totál megértelek. Aki éveket vár a babára, az tudja, hogy egy idő után már tényleg nem tud ezen görcsölni, hogy nem gondol arra,hogy hátha ez a hónap sikeres lesz, nem figyeli úgy a testét, már nem reménykedik......

Mi 3 évet vártunk rá.

2015. jún. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam. Szóban neki is fontos volt, mégsem tett érte ... szinte elvárta, h majd egyszer csak viszem a pozitiv tesztet... majd valahogy összejön alapon...

Egyedül ugyanezt éreztem, magányosan próbáltam teherbe esni... érzelmileg és fizikailag is egyedül éreztem magam a kapcsolatunkban.

Aztán hoztam egy nehéz döntést. elváltam. Elegem lett... és ő nem tett semmit... megint...

Most boldog vagyok, újra szerelmes és már a párom is velem van, a társam és közösen próbálkozunk...

Tudod, van út másfelé is... én 36 vagyok és két éve váltam el... Van már egy 16 éves fiam...

szóval nem lehetetlen!

2015. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem legközelebb ne mondd meg neki hogy akkor most pé-d van, csak támadd le ;)
2015. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!