Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek forduljak orvoshoz?

Szerintetek forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Ez a 6. sikertelen hónapunk. 6 hónapja Lh trsztelek ami tökéletesen pozitív a ciklus közepén.A hőm is minden hònapban megemelkedik az az van tüszőrepedésem is.Két naponta együtt vagyunk, és mégsem jön a baba. Nem akarom pazarolni az időt, gondoltam hogy orvoshoz fordulok hátha tud segíteni.
2015. jún. 9. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell. Egészséges párnak is néha eltart egy évig, légy még türelemmel egy kicsit!
2015. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Én nem medikalizálnám túl a kérdést. Egy ciklusban, ahol minden adott (van peteérés, jókor vagytok együtt) kb. 20% az esély a terhességre. Közel egy év az az idő, amikor ha időzített együttlétek mellett sem fogan meg a gyermek, akkor érdemes utánajárni az okoknak.


A férjem orvos, nekem van ismert, termékenységet befolyásoló betegségem, és ennek ellenére is azt javasolta nekem - és hiszem, a legjobbat akarta - hogy egy év után kezdjünk pánikolni és vizsgálódni, meg mindenféle hormonterápiába kezdeni. Nem azt mondom, hogy ne menj el a szülészedhez egy konzultációra, sokkal inkább azt, hogy ne pörögd túl. Az első gyermekünk 8 hónap után, a második elsőre jött össze. Látod, egy házaspárnál is lehet óriási különbség két fogantatás között. Drukkolok, és nyugalom.

2015. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyit még meg tudsz tenni a siker érdekében, hogy elteszed a teszteket, a hőmérőt, és elmentek egy hetet nyaralni a pároddal! :) Jót tenne, szerintem! :)
2015. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) csak minél több a sikertelen hónap annál inkább görcsöl rajta az ember.
2015. jún. 9. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:

milyen ez az élet....

én meg mindig azon gorcsolok, hogy nehogy megint teherbe essek... egyszer gumi mellett lettem terhes, kétszer meg spirál mellett... és már van két gyerekunk..és sose néztem, hogy mikor kéne egyutt lennunk.

2015. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!