Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Most már merjek tesztelni,...

Most már merjek tesztelni, vagy ez is csak késés?

Figyelt kérdés

Ez volt a harmadik Closti-s ciklusom, aminek jelenleg (vasárnap) a 34. napjánál tartok. Alapból 29 napos ciklusaim vannak, de így, gyógyszer mellett nem pont ilyenek. Az első 31 napos volt, de utána ugyanúgy megjött, ahogy szokott, a második viszont csak 28 napos.

Na, most az a helyzet, hogy pont a 30. napon kellett mennem az orvosomhoz konzultációra, mert így kaptam időpontot, ezért aznap reggel csináltam gyorsan egy tesztet (ugyebár az lett volna a napja "hivatalosan" annak, amikor megjön, szóval itt még nem tudtam biztosra, hogy késik-e, vagy sem), de az full negatív lett, csak úgy voltam vele, hogy ha van már valami, akkor tudom mondani az orvosnak is, de hát ugye nem volt semmi, legalább is akkor így gondoltam. Létezhet olyan, hogy terhes vagyok, de még korai volt a teszt? És most már vajon kimutatná?


Úgy voltam vele, hogy nem kezdek el reménykedni addig, amíg biztosat nem tudok, de most egy picit mégis ezt csinálom. Kb. négy-öt napja feszülnek a melleim, emlékszem, ez akkor is így volt, amikor a fiammal voltam terhes, 8 éve. Viszont akkor is feszülni szokott a mellem, mielőtt megjön, csak hát az a gyanús, hogy ez most kezdődött, és nem egy héttel ezelőtt. A másik fura, az az, hogy napok óta ég a gyomrom (pedig nem szokott), ezt is tapasztaltam az első terhességemnél, csak már nem emlékszem, hogy rögtön az elején így volt-e, vagy csak később.


Szóval a kérdésem az lenne, hogy ha holnap (hétfőn) tesztelek, akkor annak az eredménye (akár pozitív, akár negatív) már biztos eredmény lesz?



2015. jún. 14. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelhetsz de addig amig nem jön meg addig 1 teszt sem biztos.
2015. jún. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Csináltam végül is ma egy tesztet, de őszintén megmondom, hogy így, 15 hónap várakozás után nem igazán merem elhinni, amit látok. Ez most tényleg két csík, vagy csak nekem káprázik a szemem?

[link]

2015. jún. 15. 10:28
 3/8 monyk ***** válasza:
Ez igencsak 2 erôs csík!! Gratulálok!! Én is clostyt szedek. :)
2015. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :))) Hajrá neked is!!! Hány hónapja szeded?
2015. jún. 15. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok első voltam :)
2015. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 monyk ***** válasza:

Szedtem egyszer 2 hónapig, utána 2 hónap szünet és most kezdtem megint, már 2*1- el. Úgy tûnik az elsô hónap nem jött be, de a fene se bánja ha a 3. hónapban jön össze ;)

Monyk

2015. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat ez bizony pozitiv, meghozza nem is gyenge!

Boldog babavarast!


31 hkm

2015. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon szépen köszönöm mindenkinek :)) Még mindig olyan hihetetlen ez az egész :)
2015. jún. 15. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!