Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Most vagyok túl egy clostibegy...

Most vagyok túl egy clostibegyt szedésen. Ma voltam uh-n. Lehet nem fog így se sikerülni. Ha nem jön össze akkor petevezeték átfújásra kell menjek. Valakinek valami tapasztalat?

Figyelt kérdés

Ezt írta a dokim : rendes nagy uterusban 3,9 mm-es nykh. Jobb ovariumban 1-2 folliculus a legnagyobb 17-mm-es és szabálytalan. Bal ovariumban 1-2 folliculus a legnagyobb 11-6 mm-es ép kontútú hólyag.


Tudom hogy a nyálkahártya eléggé vékony... Nagyon félek hogy most sem sikerül a baba :( És erről az átfújásrós sincs semmi fogalmam :(


2015. jún. 23. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott? Ezt a hólyag dolgot nem értem. Az mi lehet?
2015. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 alaszka ***** válasza:
Anno nekem az első lányom pont így jött össze, először Clostit szedtem, majd történt átfújás is, az átfújás utáni hónapban fogant meg. Átfújás úgy tudom létezik többféle módon, nekem ultrahangos módszerrel csinálták, nem fájdalmas, csak inkább kellemetlen, feszítő érzés, ahogy a folyadék végig megy, közben uh-on nézte a doki az átjárhatóságot. De ez nem mindenkinél kell, hátha már a gyógyszer is segít, a petesejtnek 20mm körülinek kell lenni, hogy alkalmas legyen a megtermékenyítésre, de a Clostilbegyt ebben segít.
2015. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: a hólyag gondolom a méhre értelmezhető :) Második válaszoló: Remélem azért még van esélyünk :) még egy hétig kétnaponta akcióznunk kell a párommal. Az orvos ezt mondta... Remélem sikerül :) Már nagyon várunk rá :)
2015. jún. 23. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!