Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » HSG vizsgálat után mennyire...

HSG vizsgálat után mennyire jellemző, h késik a menzesz?

Figyelt kérdés

Ebben a ciklusban volt HSG (röntgenes petevezeték átjárhatósági) vizsgálatom és egyből nem is jött meg.

Mindig pontos a menstruációm, de most késik. A teszt ma reggel (1 nap késés után) negatívat mutatott.

Az érdekel, h másnak is volt ilyen rögtön a vizsgálat havában?

Lehetek akár terhes is, de az is lehet, h valami nagyon összekavarodott belül és azért késik...



2015. jún. 8. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bocsi a pofátlanságért, csak azért írok hogy lássam a válaszokat, mert ebben a hónapban lesz nekem is HSG-m. Bocsi tényleg. Ja, és drukkolok neked!
2015. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a HSG utan pontosan megjott. Azt a honapot kihagytuk, nem probalkoztunk az orvosom tanacsara, de utana rogton osszejott a baba.
2015. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sajna nekem két nap késéssel, de megjött. Csak reménykedtem, mert nem szokott késni... :(

Hátha ebben a hónapban sikerül...

Kedves 1-es, nekem a HSG-t a Bajcsy KH-ban csinálták. Kibírható volt a vizsgálat, bár két szakasznál azt mondtam még én is, h Húúúú, pedig nekem elég magas a fájdalomküszöböm. Inkább az utána következő délután volt pokol. Tisztára, min a szülési fájások... Erős görcsök gyötörtek, h mozdulni nem tudtam. Kb 2 percenként jöttek, fokozatosan erősödtek, majd elmúltak. Cataflam és No-Spa jó barátaim voltak azon a délután... :) Másnap már semmi bajom sem volt.

2015. jún. 9. 11:55
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem hsg után hamarabb jött meg egy héttel.
2015. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Sziasztok! Csak hogy legyen pozitív sztori is- mivel HSG előtt én is elolvastam ezen a honlapon az összes véleményt és sokat segített. Pláne az utána következő sikersztorik. :D

Én ma voltam HSG-n, reggel 7-kor. Kicsit kellemetlen volt, de a doki mindig mondta hogy mit csinál. Kaptam egy érzéstelenítő injekciót majd felhelyezte a katétert. Ezután be kellett kúsznom a röntgengép alá és akkor befecskendezte az "anyagot", valami jódos cuccot. Végig nézhettem egy képernyőn. Volt egy kis elakadás (gondolom dugulás, "pókhálósodás") de végül átszakadt. Akkor láttam egy pár csillagot, de az átjárhatóság öröme segített átvészelni, na meg a szoba pink színű fala és az hogy csengett a doki telefonja- épp egy most slágerlistás szám. Szóval jó volt a hangulat és ezért nem féltem annyira. Sok olyat olvastam h volt aki elájult közben vagy utána. Oké, éreztem picit a petefészkeimet, meg a méhemet, de nem vészes.

2015. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó! Én voltam az első válaszoló, nekem is megvlt azóta a vizsgálat, de nekem pokoli volt. Mint utólag rájöttem, két féle eszközzel csinálhatják. Egyiknél egy müanyag csövet tesznek fel, amin van egy ballon. A másiknál egy fém eszközt, aminek olyan a vége, mint egy rózsabimbó. Nekem a fém eszközöst csinálták, ájulás szélén voltam. Örülök hogy neked jól ment, és az eredmény is jó! Nekem is átjárhatóak, épp csak nem olyan alakúak, és az egyik nagyon fent van. Most még várok, hogy késni fog e, vagy előbb jön e meg a vérzésem.
2015. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, és én nem kaptam semmi érzéstelenítést sem :(
2015. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én vagyok a pozitív: nekem betett egy fém "kacsàt", majd benyomta az injekciót a méhszájba. Ekkor elővett egy katéteres spriccet amiben a jód volt. Azt is betette és beindították a gépet, ő meg nyomta a folyadèkot és néztük. Szerbiában csináltattam- csodálom h itt humánusabb a módszer.. Bár az egyik barátnőm ettől a módszertől is kikészült.
2015. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szóval nem volt ballon. ;)
2015. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ó nekem egészen más volt. A műtőben tette fel a fém kínzó eszközt, az 5. Emeleten, és át tett a beteghordó egy gurulós ágyra, le lifteztünk az elsőre még kilógott belőlem egy csomó fém "izé" kezem lábam remegett, azt hittem elhányom magam, utánna pedig hogy elájulok... Aztán szegény csávókám át tett a röntgen asztalra, itt nyomta be a doki a kontrasztanyagot, csak az éreztem hogy hideg. Aztán még ott kiszedte az eszközöket,hála az égnek, aztán megint áttett a beteghordó a gurulós ágyra, lift vissza, és az ágyamba már lábon mentem. Fura hogy ennyire másképp csinálják. Én Kistarcsán voltam.
2015. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!