Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progeszteron kell az ovulációhoz?

Progeszteron kell az ovulációhoz?

Figyelt kérdés
Azt hallottam valamennyire szüksége van ,hogy sikerüljön az ovuláció.Én lehet 1 nappal hamarabb vettem be az utrogestan mint ahogy ovuláció lett volna ettől azért megrepedhetett a tüsző? Ha tényleg kell progeszteron az ovulációhoz akkor nagy bajt nem csinálhattam ugye?Orvosra hallgattam és akkor vettem be mikor mondta annak ellenére,hogy több nappal hamarabb nézett csak meg ultrahanggal abból gondolta mikor lesz ovu de én csak másnapra éreztem nagyon a petefészkemet mint ahogy ő mondta.
2015. jún. 24. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nem kell. A progit a sárgatest termeli ovu után.
2015. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszi
2015. jún. 24. 16:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor inkább ovu után pár nappal később veszem be mint hamarabb
2015. jún. 24. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha elobb veszed be, akkor elmarad az ovu.

Minden progeszteron keszitmenyt csakis az ovu utan szabad elkezdeni.

2015. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na majd most jobban figyelek szombaton nagyon szúrt a petefészkem egész nap vasárnap már alig éreztem akkor vettem be este elsőnek remélem ovu megvolt. Azért nem akartam nagyon későn bevenni mivel állítólag a fogantatáshoz is kell progeszteron és nem akartam,hogy ez miatt ne jöjjön össze
2015. jún. 29. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!