Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy petevezeték esetében is...

Egy petevezeték esetében is minden hónapban van peteérés? Vagy csak minden másodikban van esély?

Figyelt kérdés

2015. jún. 27. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is aggódtam ezen még egy éve :) De petefészek eltávolítás után azonnal rendszeres mensim lett, ovulációval együtt. Átvette a hiányzó szerepét a még meglevő petefészek. Babánk is lett, simán. Nem minden második hónapban volt esély, alkalmazkodott a testem a változáshoz, teljes mértékben. Ne aggódj te sem! :)
2015. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Minden hónapban van esélyed :)
2015. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy, ahogy írják.

Nekem is egy van, kb kigondoltuk és megfogant a fiam. :)

Emiatt egy percig se stresszelj ;)

2015. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Manka68 ***** válasza:
Elsőre én is petefészket olvastam, csak másodszorra esett le, hogy petevezetőt írtál. Peteérés elvileg így is van minden hónapban, de nem lehet előre megjósolni, melyik oldalon. Ha a vezető nélküli oldalon van, sajnos az a hónap kiesik baba szempontból. Ha mégis petefészekre gondoltál, akkor valóban átveszi a megmaradt petefészek a hiányzó munkáját.
2015. jún. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is petefészekre gondoltam petevezető helyett... :)

3As voltam.

Ha a petevezeték hiányzik, akkor nem tudom, hogy hogy reagál a szervezet, bocsi. :/

2015. jún. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Petefészek meg van, a jobb petevezetéket vették ki. Valamit magyarázott az orvosom, hogy így is minden hónapban lehet, mert ha a jobb petefészekbe érik a pete, akkor is körbe megy. Ez ő mondta így, hogy körbe megy. De megmondom őszintén, hogy szerintem sokszor mellé beszél. Már amúgy is elvesztettem több okból felé a bizalmamat.
2015. jún. 28. 14:06
 7/7 Manka68 ***** válasza:
100%

Persze, körbe megy...

Kb olyan gyakran, mint ahányan vízen tudnak járni. Akkor van valódi esélyed, ha az ép oldaladon érik a pete. A szervezet nem tudja hogy nincs vezető, ezért nem is reagál rá sehogyan. Ugyanúgy, mint amikor elzáródik a petevezeték. Az ember lánya nem is tudja hogy esélytelen, míg átjárhatóságira nem megy. Viszont nem havonta felváltva dolgozik a két oldal, van úgy, hogy több hónapig, akár évekig is ugyanaz az oldal az aktív, aztán egyszer csak a másik oldalon érik a tüsző. De nem biztos, hogy ugyanúgy hónapokig, lehet hogy csak egyszer, aztán megint a másik. Ezt előre nem lehet megmondani. Ha biztosra akarsz menni, menj el tüszőnézőre pár hónapig, és tudni fogod. De ha lehet egy javaslatom, ne a mostani dokidhoz, mert ő láthatólag hmmm.... nem vesz komolyan mint gondolkodó embert.

2015. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!