Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Melyik a legjobb, leggyorsabb...

Melyik a legjobb, leggyorsabb magánklinika ahol végeznek ICSI-t?

Figyelt kérdés
A férjemnek nagyon alacsony a spermaszáma(2.1 millió) így az orvosunk ICSIt ajánlott. Külföldön élünk, de otthon szeretném csináltatni, jobban bízom az otthoni orvosokban. Volt már valaki hasonló cipőben? Melyik a legjobb klinika jelenleg Magyarországon? Illetve ahol a leggyorsabban sorra tudunk kerülni, a munkahelyemen várnának mihamarabb vissza. Előre is köszi a válaszokat!

2015. jún. 30. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, melyik a legjobb klinika, mi őket szeretjük nagyon: [link]


Egy kérdést megér, hogy milyen időpontban tudnak fogadni.

2015. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 milliós spermaszámmal, nagyon rossz mozgási, alaki paraméterekkel elsőre sikerült Debrecenben ICSi eljárással a babánk. Mondjuk ehhez kellett az is, h nekem minden egyes laborértékem tökéletes volt a hormonsortól az utolsó vérképig, de tényleg minden, egyetlen érték sem tért el a meghatározottól. Tűpontos ciklus, nem volt semmi krónikus betegségem, sem túlsúly, semmi.


Ha veled is minden oké, sikerülhet akár elsőre is.

2015. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi első, már nézem is. 2. válaszoló, elsőként gratula a babóhoz :) Minden értékem jó, egyedül alacsonyabb volt a vasszintem, de már plusz egy vas tablettával a vitamin mellé megoldottam. A ciklusom is pontos 28-29 napos, az orvos szerint teljesen egészséges vagyok. Nektek mennyi idő volt a bejelentkezéstől a beültetésig?
2015. jún. 30. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, a Róbert Károly magánklinika nagyon szuper:) (amit az első válaszoló írt)
2015. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Bejelentkeztünk áprilisban, júniusban volt az első konzultáció, itt előírtak pár vizsgálatot, amit szeptemberre meg kellett csináltatni. minden oké volt, októberben stimuláció, novemberben pozitív teszt.

Fél év.

2015. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!