Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek mennyi esélyem...

Szerintetek mennyi esélyem van h. Elsôre sikerül a lombik?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok tökéletesen jô nálam Minden a doki mondta is h. A méhfalam is nagyon szép vastag. sajnos a páromnak kevés a spermája. Jó lenne ha elsôre sikerülne
2015. júl. 8. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
50%. VAgy igen, vagy nem.
2015. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült..:-)..Elég jók az esélyeid, bár az én eredményeim gyalázatosak voltak..Én 26 éves vagyok, és 2 embriót kértem vissza..sajnos több nem is volt..Az egyik itt szuszog mellettem..:-)..Sok sikert kívánok..
2015. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Diana901 ***** válasza:
25éves vagyok! Tök egészséges! Másodniknál tartunk.. de kitartás! Semmi sem lehetetlen!
2015. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi és gratulálok akinek még nem sikerült kitartás!
2015. júl. 8. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Feleségem 23 éves, én 30. Nekünk elsőre sikerült, egy embriót kaptunk vissza, és az én spermaképemmel volt a baj. Femibion, magnerot, és sok C vitamin és Folyadék!!!


Sok sikert!

2015. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm szépen és gratulálok nektek!
2015. júl. 11. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!