Diana901 kérdése:

Gond lehet a megfázás?

Figyelt kérdés
ET-+9napon vagyok ,és megfáztam!Problémát jelenthet? Már mint tul vagyok a beágyazodási szakaszon,szoval csak nem okozhat baj! Vagy igen?

2015. júl. 8. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon megfázós, beteges időszakban estem teherbe, még hangom sem volt. Egyik betegségből estem a másikba (január volt). Teljesen egészséges babám született, már 5 éves.
2015. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vasarnapi nap volt ovum, akkor voltam egyutt a parommal.

Kedden-szerdan olyan beteg voltam, lazas, nathas, ki sem tudtam kelni az agybol. Elso probalkozos honapunk volt, es osszejott.


34 hkm

2015. júl. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De azért egy lombik kicsit más...telenyomnak mindenféle hormonnal..utolso válaszolo: igen,értelek,de at neked még beágyazodás elött történt,de nekem pont az alatt,és ezért félek! +Nem ingyen van! És az elsönél is pont igy jártam!
2015. júl. 9. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!