Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pcos-esek lehet par kerdesem?...

Pcos-esek lehet par kerdesem? Ma diagnosztizaltak nalam. (babaprojekt van)

Figyelt kérdés

- Ugye cisztak vannak a petefeszkeimben nyilvan es rendszertelen a ciklusom, de semmi mas pcos es tunetem nincs. A hormon verkepem tokeletes, vekony vagyok, nem gond a fogyas, nem szorosodok az arcomn vagy egyeb fura helyeken, nem vagyok pattanasos sem kifejezetten. Igy mar ez rogton pcos? Nem csak sima ciszta? Bar ugye tobb van, de minden mar mukodik.


-ti kaptatok ra valami gyogyszert?


- Hogyan tovabb?


- Van ra gyogyir? (akar nem orvosi)


- ti elkeseredtetek mikor kiderult?


2015. júl. 9. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

szia, nekem is azt mondtak, hogy pcos-es vagyok, szinten vekony vagyok es ir-em nincs. Pattanasok es szorok viszont vannak eleg rendesen :D

Sokat ijesztegettek, hogy nehez lesz teherbe esnem (18 evesen diagnosztizaltak). Nagyon sok mindent kiprobaltam a ciklusom rendszerezesere, teakat, dietat stb... vegul a baratcserje segitett rendszerezni a cikllusomat valamennyire ami azt jelenti, hogy altalaba minden honapba megjott csak nem pont 28 napra...

Most eppen babat varok (21 hetes vagyok), spontan jott ossze 8 honap probalkozas utan :) osztol homeos bogyokat szedtem. Nem tudom megmondani, hogy a sok tea, baratcserje homeos bogyo nelkul osszejott volnae, es azt se tudom, hogy ha valameylik kozrejatszott akkor melyik volt az :)) Rengeteg sokfele teat, es termeszetes bogyot szedtem plusz energias kezelesem is volt, stb. meg leirni is sok lenne, nem hogy vegig probalni :)

Biztosan osszejon neked is, a cukrot azt mindenkepp iktasd ki az etrendedbol.

25 eves vagyok

2015. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen.

3-as ill. 4-es kezelés az alapja: diéta, mozgás, gyógyszer.

Örültem, mert gyorsan kiderült, hamar rendeződött a ciklusom, lett peteérésem, csak más okok miatt még 2,5 évre rá sikerült a baba. Ha csak a PCOS lett volna, hamarabb.

2015. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én túlsúlyos PCOS vagyok. Nem diétáztam, még éppen csak elkezdtem volna mozogni, erre spontán teherbe estem. Még bőven nem volt babaproject, szóval nagyon meglepődtünk. 23 hetes kismama vagyok,minden a legnagyobb rendben. Szóval ez nem halálos ítélet, de ha tervezett baba lett volna biztos, hogy diétáztam, mozogtam volna, már csak magam miatt is. Egyébként utólag már nem biztosak benne, hogy PCOS vagyok - a spontán teherbeesés miatt - de mindkét petefészkem egy merő ciszta volt, elhíztam és szőrösödök. Viszont közben valami történhetett a hormonjaimmal, mert a terhesség alatt úgy, hogy nem hánytam egyszer sem, csak fogyok. Sontán. Szóval hajrá a babaprojecttel, a legtöbb amit tehetsz érte, hogy élvezed az életet és nem görcsölsz rá. Jönni fog, amikor jönni szeretne.
2015. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Jó ilyet is hallani.
2015. júl. 10. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!