Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van közetetk olyan akinek a...

Van közetetk olyan akinek a párjánál ezt diagnosztizálták, oligo-aszternoospermia? Hogy lett belőle baba? Spontán, inszem, lombik?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 3. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez a diagnózis. Nekünk azt mondta az orvos, hogy ettől lehet természetes úton babánk, csak hosszabb ideig tarthat. Ezt mondta a doki 1 év után, most voltunk újra, mert az én HSG vizsgálatomhoz kellett. Már az inszeminációt javasolta. Viszont a héten kiderült, hogy egyik petevezetékem sem átjárható, ezért csak a lombik jöhet szóba.

Szóval nem lehetetlen, bár nem tudom, nálatok milyen az eredmény.

2014. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj, bocs elfelejtettem odaírni, hogy már 2 éve várunk a babára. Szóval 2 év után mondta, hogy javasolt az inszem.
2014. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezekkel milyen esélyünk van?Mert hát ugy tudom 5millio alatt nem csinálnak inszemet.A januári eredmény az tök jó lett,a márciusit meg nem nézzték végig.


Spermium koncentrácaó: 0,5 M/ml

Spermiumszám: 2,7 M

Gyors progressziv: 10%

lassu: 10%

normál alak: 70%


Ez pedig márciusban:

2napos önmegtartóztatás volt,mert hírtelen be kellett menni.

Eredmény:

3millio/ml azaz 12millio/ejaculátum.Fejrendellenességet láttak,kaptunk rá gyógyszert,hogy javítsanak a minőségen.50% mozog.

2014. ápr. 3. 18:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Szoritok!!!
2014. ápr. 3. 18:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Belekezdtetek már a lombikba?Mitől lehet az elzáródásod?
2014. ápr. 3. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet megmondani, hogy mitől van. Lehet felfázás, fertőzés, vele született. Azt mondta az orvosom, hogy nem tudná megmondani.

Kedden volt a HSG-m, úgyhogy még nem kezdtünk bele, ráadásul nincs szabad időpont most a Kaáliban nálunk. :S :(

Nagyon nehéz egyébként, nagyon megvisel. :(

Nekünk azért ennél jobb az eredmény, 66 millió/ejakulátum.

Én is úgy tudom, hogy csak 5 millió felett van inszem sajnos. Lehet, hogy lombikot javasolnak. Persze spontán is sikerülhet.

Nem tudni, hogy mitől lehet? Volt a párod vérvételen és kitenyésztésen?

Mióta próbálkoztok?

2014. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!