Lehet hogy ezért nem esek teherbe?

Figyelt kérdés

Minden együttlét után egyből elmegyek fürdeni vagy mosakodni. Csak néha van hogy par percig fekszek az agyban, es csak utána megyek fürdeni. Az első terhességem akkor jött össze, mikor gyertyaztam és utána úgy aludtam el, hogy bennem maradt a "cucc", és csak másnap reggel keltem fel legközelebb. De most ezt azért nem csinálom, mert a kicsihez néha kelni kell éjszaka és akkor egy kicsit kényelmetlen lenne ha éjszaka távozna belőlem, és utána olyan lenne a pizsamám meg a lepedo.

Persze tudom hogy számos más probléma is lehet, de emiatt is lehetséges hogy nem jön össze?


2015. júl. 13. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem hiszem, hogy emiatt van.
2015. júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Aligha. Ami kell, az odajut így is.

Ha nem így lenne, akkor pl.: a lovaglópóz is kitűnő fogamzásgátlónak számítana, holott dehogy is!

2015. júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez is hozzájárulhat persze, főleg ha hátrahajló méhed, mint nekem. Bár nekem inkább akkor szokott jobban kifolyni, ha hamar felkelek aktus után, de ha már pár órát fekszem akkor nem szokott előfordulni. Ill. kicsit intimtornáztatom.

Mondjuk elvileg így is kellene maradni annyi spermának, amitől teherbe esel, de ha alapban nehézkes a teherbe esés ez rásegíthet.

2015. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából ugyanazt akartam írni, mint az előző válaszoló, én sem estem teherbe sokáig, akkor sem, ha fekve maradtam, ill. nem mentem zuhanyozni rögtön utána. Amikor már azt hittem, esélytelen, akkor jött össze. Ekkor fordult elő először, hogy valamivel az aktus után az ágyon térdelve lehajoltam valamiért az ágy mellé. Lehet röhögni, meg azt mondani, hogy baromság, de mint jóval ezután eszembe jutott, nekem is mondta korábban egy nőgyógyász, hogy hátrahajló méhem van, ez megnehezítheti a teherbe esést. Csak mivel akkor még nem akartam gyereket, nem is foglalkoztam a dologgal.

Úgyhogy igen, ha anatómiailag indokolt, akkor akár az aktus utáni testhelyzet is akadály lehet.

2015. júl. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem tudom milyen a méhem, de tény hogy anno úgy lettem terhes a második hónapban, hogy gyertyapozt csináltam. Azóta meg masfel éve semmi.
2015. júl. 14. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!