Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbegit szedok nalatok...

Clostilbegit szedok nalatok is voltak hasonlo tunetek vagy ez vele jar?

Figyelt kérdés

Elkezdtem szedni es a 4 szemnel vagyis napon mar volt hasszurka es petefeszek feszites,ez volt juli 4-en.de 9-10- en olyan eros petefeszek feszitesem volt hogy alig birtam felalni es hasfajasom,tegnap elmult,azota neha neha szurkal a petefeszkem,

Ez most jo jel vagy vele jar? Ki mit erzett a clostis honapban?


2015. júl. 13. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem, pedig több hónapig szedtem.
2015. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem semmit.

Elvileg ha jól számolom akkor most volt peteérésed (bár nem tudom a ciklusodat, tehát az ennek a jele lehetett.

De nem voltál ellenőrzésen a 12-14 nap környékén? Mert ilyenkor meg szokták nézni érik-e tüsző, ha igen mekkora stb.

2015. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem voltam pedig megvolt beszelve az idopont,de sajnos a nogyogyasz hirtelen elment ,fontos ugyben.

20-ra nem varom ,ma csinaltam egy Gabriel tesztet ,mert koraban is volt ovus erzesem :-o de negativ lett.akor lehet most voolt ovum :$

2015. júl. 13. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:
En mar a masodik szemtol ereztem egeszen a ciklus 20.napjaig szurkalt. Otodik napon kezdtem el. de en e mellett a gyogyszertol szedultem remegtek a kezeim hanyingerem volt fajt a fejem...
2015. júl. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi h megosztottad a tuneteket kedves utolso valaszolo,es neked lett is pete eresed ovulaciod tole?sikerult a baba?
2015. júl. 14. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!