Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 25 napos ciklus rövid? Ebben...

25 napos ciklus rövid? Ebben van peteérés?

Figyelt kérdés
27 napos ciklusom volt az első terhességemnél. Tesót szeretnénk, de nem akar jönni. Lehet ilyen rövid ciklusban peteérés?

2015. júl. 14. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
25 naposnal meg van peteeres. A 21-22 napos ciklus az, ami rizikos.
2015. júl. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyesforma ciklusom volt az első gyerek előtt, és összejött a terhesség spontán, mindenféle hormonális "rásegítés" előtt. Sőt a második gyerekem is spontán jött össze, pedig akkor már jó pár 20-21 napos cikusom is volt.
2015. júl. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#Bocs, rásegítés NÉLKÜL és nem előtt.
2015. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi! jó hír! akkor remélem, csak a 2 évig tartó szoptatás volt az akadály ,de most most 2 hete abbahagytam :D talán most már jön a tesó!
2015. júl. 14. 08:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ciklushosszból nem lehet megmondani, hogy van-e ovu. Lehet, hogy van, lehet, hogy nincs. Hőmérőzni kellene hozzá pl.
2015. júl. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 25 napos ciklussal jött össze az első lányom!

Utána meg visszaállt szépen 28 napra.

2015. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!