Aki szedett Bromocriptint, milyen mellékhatásokat észlelt a tájékoztatón felsoroltak közül?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 06:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szinte alig voltam magamnál, ülve elaludtam a munkahelyemen, vezetni nem is mertem. Ezt az egyet igazából, rettenetes fáradtságot. Kb. 1 hétig tartott, utána már semmilyen mellékhatás nem volt.
2015. júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én depis voltam :(


Semmihez nem volt kedvem, kedvetlen voltam, alig nevettem és én is sokkal fáradékonyabb voltam.


Majd egy évig szedtem, meddőségi központot váltottunk közben, ott az első konzultáción javasolták, hogy hagyjam abba, hogy a hormonkép való helyzetet mutasson.


Már nincs szükség a gyógyszerre, minden értékem jó lett. (Előtte sem volt túl rossz a normál érték felett volt egy picivel napi fél bromot szedtem).


Sokan megjegyezték, hogy milyen jó, hogy megint jókedvű vagyok.

2015. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Napi egyet szedtem, nem okozott semmilyen tünetet.
2015. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én napi 2 tablettát szedek. A legelső adagtól (az csak fél tabletta volt) nagyon rosszul voltam, egész éjszaka hánytam. Másnap alig bírtam rávenni magam, hogy bevegyem, de attól már nem tapasztaltam semmi különöset. Azóta sincs semmi gond, talán kicsit fáradékonyabb vagyok, de nem vészesen. Vezetni is szoktam mellette.
2015. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Diana901 ***** válasza:
Semmi bajom nem volt töle
2015. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!