Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van valaki aki szedi a bromocr...

Van valaki aki szedi a bromocriptint és a merckformint?

Figyelt kérdés

Ezt a két gyógyszert irta fel a doki.Babát szeretnénk a pàrommal,magas volt a prolaktinom és nem menstruálok aug.óta,előtte is már gyógyszerrel jött+

Mire várhatom az első mensim??Mikorra jöhet össze a baba??Köszönöm a segitséget :-)



2014. ápr. 4. 04:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyén függő. Az előírt diétát szigorúan kell tartani, plussz heti 4*40 perc mozgás minimum.

Van akinek 3-4 hónap alatt helyre jön van akinek 1 év. Addig védekezni kell, míg nem jönnek helyre a hormonok.

2014. ápr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem lassan javul, 1 éve kezelnek. Május elején lesz újra vérvétel, kíváncsi vagyok.
2014. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fontos a gyógyszer mellé a ch diéta és a mozgás is. Én ugyanúgy nem menstruáltam, IR miatti PCO-m volt.A kereskedelemben dolgoztam és a karácsonyi hajtás idején kezdtem volta a kezelést, sajna a diétát és a mozgást nem tudtam tartani, így nem is történt semmi. Januárban újra kezdtem rendesen,február elején menstruáltam több hónap óta először, 2 hónap alatt lefogytam 10 kilót, és április végén mutatott pozitívat a teszt. Legalább három hónapot mondanak a dokik, de valóban egyéntől is függ, na meg ki milyen szigorú tud lenni magához. :)
2014. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infokat :-)biciklizem mindennap az elég mozgàs??vagy még mást is kellene mellette??a bromot 1honapja szedem már,a masikat csak tegnap kezdtem.az insumed diétáról véleménye valakinek??jó,hatàsos??
2014. ápr. 4. 14:08
 5/13 anonim ***** válasza:

Neked nem mindenféle elnevezett diéta kell. Hanem életmód váltás és ir étrend.

[link]

2014. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kösyke :-)a doki nem mondott semmit h.valtoztassak vmit is,ezért is érdeklődöm. Az insumedet tegnap olvastam,h.orvosi felügyelettel fogyni és ezért érdekelne,15kg +biztos van rajtam...ès eddig nem sikerült... :-\
2014. ápr. 4. 16:18
 7/13 anonim ***** válasza:
3/6-os vagyok. Általában 160-180 gr-os szénhidrát diétát szoktak ajánlani, nekem dietetikus segített abban, hogyan kell összeállítani. 5-6 étkezésre kell elosztani a napi szénhidrát mennyiséget megadott grammok szerint, A neten mintaétrendet, és ötletet is találsz, sok ezzel foglalkozó oldal van, sok jó ötlettel. Nekem napi 20-30 perc szobabiciklit javasoltak, nem kellett túlzásba vinni a mozgást, a lényeg, hogy lehetőleg kardió legyen A mercformint inzulin rezisztencia vizsgálat után írta fel a doki?
2014. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hormonvizsgalat volt,MR. és a nődoki stein leventhal állapitott meg...Annyit kérdezett most mielőtt felirta,h.babat szeretnék-e...
2014. ápr. 4. 21:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia!IR-es vagyok 3 éve tudok róla,a doki nem is fogja mondani a diétát mert konkrétan lesz..ja de diéta nélkül nem fogsz javulni.Ha MM-be mész akkor esetleg javasolni fogja az orvos a diétát,máshol nem nagyon.Nem olyan nehéz csak eleinte amíg belejössz meg lehet szokni.Sok sikert!
2014. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És mikor kezdtél javulni??baba van mar vagy nincs??mert mi szeretnek mielőbb :-D ezért mindent megteszek,változtatok mindenen :-Dvki még vmi jó tanács??:-)kösy mkinek :-)
2014. ápr. 5. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!