Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kaáli vagy szent János kórház?...

Kaáli vagy szent János kórház? . Lombik programot szeretnék

Figyelt kérdés
Melyik intézmény a jobb és gyorsabb ?

2015. júl. 27. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Én július elején kértem a János kórházba időpontot és augusztus végére kaptam is.Arra számítottam,hogy év végére lesz csak időpont. :)

Mi is a két intézmény között gondolkoztunk.Azért maradtam a János kh-nál mert ott szinte minden vizsgálat ingyenes,csak a gyógyszereket kell fizetnünk. A Kaáli intézetben viszont, a vérvétel,uh, mindenért fizetni kell.

2015. júl. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez így van, ahogy az előttem szóló írta. Mi a Jánosba jártunk. Ha azt választod, akkor érdemes önszorgalomból endokrinológushoz elmenni, mert azokkal a hormonokkal érdekes mód nem nagyon foglalkoznak. Nekünk a 3. beültetés sikerült. A TSH-m, akkor 4 fölött volt, akkor javasolták az endokrin dokit, aki helyrerakott. A TSH babához 1-1,5 kell, hogy legyen. Előtte 2-2,5 volt, amivel abszolút nem foglalkoztak. Ja és szedjél D3 vitamint, nem lehet túladagolni, de befolyásolja a teherbeesést. Remélem segítettem.
2015. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok!

2-es ha minden vizsgálatom megvolt már az átjárhatósági is akkor még csinálnak valami vizsgálatot? Nálam vannak a gondok.1 petevezetőm átjárható amit nem tudnak megnyitni.

2015. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kaáli és Dr.Szmatona Gábor! Elsőre sikerült a lombik, 24 hétben vagyunk :)
2015. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) sokat segítettek . En 6 éve próbálkozom a párommal de nem sikerül :( mikor megismerkedtünk rá egy hónapra terhes lettem de 6 hetesen elvetéltem azóta nem sikerül .. Es ez mar 6 éve . Most megyek a Szűcs Zoltán dokihoz megbeszélni hogy mi legyen. A barátaim mar mondták hogy egyből átjárhatosági ra fog küldeni de nem nagyon tudom meg hogy ez hogy megy es hogy mennyit kell fizetnem a beavatkozásért ha magán rendelésre járok hozzá
2015. júl. 30. 19:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Először is ez a János kórház Szűcs dokija? Ha igen, ő nagyon jó. Nem valami beszédes. Én Konchoz jártam, de néha nála is voltam. Egyedül Zeke doki stílusát nem díjaztam. Hát csak lesz olyan rendes és a meddőségin keresztül csinálja meg. Vagy simán TB-re, mert ez ambuláns, kb 10 perces beavatkozás. Ez kontrasztanyaggal és röntgennel csinálják, gondolom ez nincs neki a magánrendelésén.


Bocsi az offért kedves kérdező. 1.válaszolónak. Ha jól emlékszem már nincs. Akkor csak egy átjárható, jól olvastam? Inszemmel fognak próbálkozni, ha az nem sikerül, lombik. Peteérésed van rendesen? Hormonok jók, TSH mennyi?

2015. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen az a Szűcs aki a szent jànosban is rendel ezért nem tudom hogy akkor most kell e fizetnem az átjárhatosági ra
2015. júl. 30. 19:38
 8/10 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló!


Igen csak az egyik átjárható, a jobb petevezetőm nagyon kanyargós és a méhem mögött van, a méhem meg hátrahajló és még a meghajlásban is van egy meghajlás.Peteérésem minden hónapban van szerencsére. A TSH 3 viszont progreszteronom is a béka feneke alatt van. :(

1-es voltam

2015. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek: szerintem nem kell fizetni, de úgy tudom, van olyan korrekt, hogy ezt ilyeneket meg lehet vele beszélni. Amúgy sem olcsó a magánrendelése.


1-esnek: mindenképpen menj el egy endokrin dokihoz. A THS-d rengeteg, de 4 alatt van, így a BMC-ben nem foglalkoznak vele. A progit is helyre kell hozni, mert akkor nem fog megtapadni. Priviben tudok küldeni nevet telefonszámot, akihez én jártam.

2015. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló köszi szépen én a G1 intézetbe szeretnék elmenni endokrines dokihoz a dr.Tűzkő Nándorhoz.Kicsit drága de imádom a dokit :) Azért megköszönném ha elküldenéd,hogy te hol voltál és mennyi a magánrendelése.

1-es

2015. aug. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!