Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 6 év próbálkozás után még...

6 év próbálkozás után még miért nincs gyerekem?

Figyelt kérdés
már minden féle vizsgálaton át estünk a férjemmel de még semi én már feladtam az idegeim ki vanak sokszor csak úgy jön a könnyem már Pestre is elmentünk ara a magán klinikára ahol Sági Szilárdéknak csinálták az iker lombikot én megmondom az őszintét, hogy az anyagilag bírni nem tudtuk úgy hogy nem jutottam el a lombik programig egy beszélgetés 20.000 Ft egy vérvétel kb 70.000 Ft de adtól több mert még addig eljutottunk de tovább már nem mert az árak milliós tételek mit tegyek segítsetek valami tanáccsal volt már valaki hasonló cipőben kérem írjatok 😢😢

2015. júl. 28. 23:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
A következő 6 évet én inkább a magyar nyelvtan alapjainak elsajátítására fordítanám.
2015. júl. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Csak a lényeget - a problémát nem írtad le.
2015. júl. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Kedves Kérdező,

Ugyanezen a problémán én is átestem.

Hat év hiába próbálkozás után, az első gyerekem megfogantatása előtt két kéttel(!!!) az andrológus azzal "vigasztalt", hogy manapság ugye a lombikprogram.....


Az a baj, hogy az eü csak a lombikprogramot finanszírozza, az orvosok tehát ebből élnek meg jól. Így aztán orrba-szájba csak azt reklámozzák mindenkinek.


Egy a fontos, hogy ha szervi probléma nincs, akkor ne görcsöljetek rá túlságosan a dologra. (Aha, könnyű azt mondani, de mint említettem, én aztán tényleg mondhatom.) :)


A férjed hordjon nagyon laza könnyű gatyát, ami nem szorítja el és nem tartja bent a fülledt meleget. Szedjen, fogyasszon ginzeng termékeket, - én Koreából rendeltettem illetve hoztam magamnak. Számoljátok ki a legtermékenyebb napjaidat, és előtte pár napig direkt tartózkodjatok a szextől, hogy jobban "rákészülhessen" a szervezete. Viszont addig is sokat lazuljatok, kerüljétek a stresszt. Lehetőleg vegyetek ki egy hét szabadságot és menjetek valami szép csendes helyre. Sokat legyetek együtt, intim közelségben a szexmentes napokon is: masszírozzátok meg egymást, sokat ölelkezzetek, napközben is sokat csókolódzzatok....

Beszélgessetek nagyon őszintén és nyíltan a szexuális fantáziáitokról, a titkos "perverz" vágyaitokról, fétiseitekről. Hihetetlen kapukat tud megnyitni, ha őszinte érdeklődéssel elfogadod a vágyait, bármilyen meredek ötlettel áll elő.


Szóval tudatosan készüljetek rá a Nagy Napra (akarom mondani, Éjszakára) :D és a szervezetetek meg fogja hálálni.

2015. júl. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Pontosabban, az eü azért előfinanszírozza a lombikprogramot, mert ott megvan a jogalapja behajtani a pácienseken, de a lényeg, hogy az orvosok ezzel járnak magasan a legjobban.



egy vérvétel 70.000 forint??????? WTF????? szabadrablás.... :(((((

2015. júl. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ja, és a rákészülős napokon tartózkodjon az alkoholtól, a cigitől (ha bír), a kávétól....


Csak ginzeng, ginzeng, ginzeng.... És fehérjebombák! :D

2015. júl. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mi is hosszú évekig próbálkoztunk, így teljesen át tudom érezni a helyzeted.

Amit javasolni tudok, hogy ne adjátok fel semmiképp.


Kinél van a gond (már ha van)? IR-t esetleg néztek már nálad?


Nálunk a 7,5 év alatt volt több sima gyógyszerrel stimulált próbálkozás, 3 inszem, 2 lombik. Persze 0 eredménnyel. Utána feladtam egy kis időre, mert lelkileg nem bírtam már. Annyit tettem, hogy elmentem egy endokrinológushoz, enyhe IR, gyógyszer+diéta. Mikor mentem volna kontrollra 8 hónap gyógyszerszedés után (vártuk a mensest, hogy vérvételre menjek), akkor már nem jött meg. Méghozzá úgy sikerült, hogy volt már egy pozitív PCT tesztünk is.


Szóval csak előre nézzetek, kapcsolódjatok ki (amennyire csak tudtok), megfelelő (nem méregdrága) orvost keresni és jönni fog a baba.

2015. júl. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszokat a létező összes kivizsgáláson át estünk írtak vitamint nekem is és a férjemnek is nekem már a menstruációmat is bezavarták voltam műtéten hogy átjárhatok e a petevezetékek és ott is minden rendben volt úgy hogy ezért is vagyok el keseredve mert ha minden jó akkor miért tart 6 éve a próbálkozás :( kb 3 éve volt egy terheségem de a 4-5 héten elvetéltem mert a doki nem vette észre és akkor írt nekem menstruációs meg hozó gyógyszert sajna én sem vettem észre mert nem volt semi szokatlan szidom is magam azóta hogy miért nem vettem észre és a doki miért nem most is csak sírok! De amit ajánlottatok azt elfogadom és végre is hajtóm sose tudni mégegyszer köszönöm
2015. júl. 29. 09:47
 8/15 anonim ***** válasza:

Akartam is mondani:

Orvost messzire elkerülni, csak bezavar a természetes folyamatokba, aztán még tartja is érte a markát.



Hajrá, menni fog ;)

2015. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tudom könnyű mondani, mint csinálni; Ne görcsöljetek rá.


Jónás módszerről hallottatok már?

Ingynesen is letöltehtő naptár is van pl.: [link]


Magyarország (UTC+1) - a 2 hely meghatározásnál.

Sokaknak csak ez segített, persze előfeltétel hogy a párok egészségesek legyenek.

Megadja a napot és előtte való 24-72 óra között érdemes együtt lenni hogy a spermák odaérjenek időben.


Vannak fizetős oldalak is, ott az életerőt is megnézik, azoknak javasolják akiknél a terhesség létrejön de sokszor vetélnek. De árban ez sem húzós annyira 20.000alatt adnak ki egy évre szóló előrejelzést.


Nálunk hál istennek nem volt probléma sem első sem 2. babánál sem. Viszont unokanővéreméknél nehezen is jöttek a terhességek aztán sokat el is vetélt végül Jónással 1-re sikerült. Az ő kálváriájuk is legalább 6 évig tartott.

Sokakat visszekerestem utólag, ill mostani ismerősöket meg előre kerestem 6-8 hetes kismamáknál ez alapján még a nemet is szépen megjósolta a naptár. Azt mondják Jónaás napon való terhesség arány 95% ezzel szemben egy közép idős ovura vetített arány 30%alatt van. Persze sok minden befolyásolja Jónást is pl.: a korábbi terhességek ( akár vetéléssel, abortusszal, halva születéssel, beteg gyermekkel, vagy egészséges gyermek születésével zárult) is hatással vannak már a következőre így pl.: Lányos jónáson nem jártok sikerrel lehet szorgosan a fiús következő Jónásra készülni, mert lehet hogy Jónás szerint nálatok most nem kislány hanem kisfiú következne.


Nálam 1 kisfiamnál pont ovu közeli volt a Jónás napom, és nem várt napján szép erős pozitívat teszteltem, viszont a kisebbik fiamnál Jónás mensi előtti napra esett és több mint 1 hetes késés után kezdett halványan pozitívba menni a teszt szóval szerintem 8így utólag) mindkét babám Jónás baba lehetett.

Mi még tervezünk babát lehet 3. kisbabámat megpróbáljuk tervezetten lányos időszakban "összehozni". Persze örülnénk kislánynak nagyon, de nem ez a fontos hanem az egészség, szóval ha 3. babám is kisfiú lenne annak is borzasztóan örülnénk.


Szerintem egy- két próbát megér, próbáljátok ki ti is jónást!

Sok sikert hozzá!

2015. júl. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Utolso valaszolo,megkerdezhetem,a Jonas modszer a lehetseges teherbeeses napjat milutatja,vagy a lehetseges ovulaciot?Es mi van ha nem tudom percre pontosan hogy mikor szulettem?
2015. júl. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!